Gretos Lebedevos atostogos Barselonoje su sužadėtiniu: saldi romantika ir nuotykiai su draugais

Greta Lebedeva ir Aleksandras Kazakevičius Barselonoje / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Lietuvoje atvėsus orams Greta Lebedeva ir jos sužadėtinis Aleksandras Kazakevičius susikrovė lagaminus ir išrūko į saulėtąją Barseloną – čia pora mėgavosi ir romantika dviese, ir naktiniu šėlsmu su bičiulių kompanija. „Barseloną ir apskritai – Ispaniją – įsimylėjau iškart!“ – tikina G.Lebedeva.

Greta Lebedeva / Asmeninio albumo nuotr.

„Pliaže pagulėjome tik keletą popiečių, nes beveik visąlaik keliavome – daugiausiai su turistiniu autobusu po lankytinas vietas. Kadangi vykome pas draugus, kurie Barselonoje jau gyvena, pamatėme išties daug gražių vietų, jie patarė, kur vykti“, – Žmonės.lt sakė G.Lebedeva.

Pora apsilankė ir tarp Prancūzijos bei Ispanijos esančioje Andoroje.  „Ten taip pat buvo labai gražu! Tiesa, pakeliui buvome pasiklydę, pradėjome net girdėti kažkokį stuksenimą rate, prisigalvojome  istorijų kaip iš tikro siaubo filmo –  važiavome jau naktį, todėl viskas atrodė baisiau. Kelionė baigėsi gerai, radome kelią“, – pasakojo Greta.

Greta Lebedeva / Asmeninio albumo nuotr.

Pašnekovė pasakojo, kad ją pakerėjo ne tik tobula Calafell kurorto, kur jie praleido daugiausiai laiko, gamta, 27-30 laipsnių karštis, bet ir maistas.

„Tikras rojus! Kadangi esu jūros gėrybių mėgėja, tai kone kiekvieną dieną lepinausi. Aleksandro jūros gėrybės nežavi, o aš visko pabandžiau – turbūt atsivalgiau jų metams į priekį“, – juokėsi Greta.

Greta Lebedeva / Asmeninio albumo nuotr.

Iš miego prikelta ispanų kalba

G.Lebedeva pasakojo, kad metus mokykloje, o vėliau – dar vienerius universitete, mokėsi ispanų kalbos, todėl šios atostogos buvo proga pasitikrinti šios kalbos žinias.

„Man buvo puiki praktika – teko ir su ispanais pabendrauti, ir nueiti į ispanišką kinoteatrą.  Aleksandras nieko nesuprato, bet mes stengėmės jam viską išversti, kad neužmigtų“, – juokiasi.

Greta Lebedeva / Asmeninio albumo nuotr.

Pora laiką leido ne tik su bičiuliais, bet ir dviese – eidavo romantiškai pasivaikščioti, pavakarieniauti. Vieną dieną Greta sužadėtinio buvo maloniai nustebinta puokšte rožių.

Greta Lebedeva / Asmeninio albumo nuotr.

Pirmąkart Barselonoje viešėję sužadėtiniai liko maloniai nustebinti ir vietinių draugiškumo.  „Ispanai man labai patiko – draugiški, paslaugūs, neįkyrūs. Skirtingai, negu Egipte arba Turkijoje, kur vietiniai tiesiog prilimpa prie tavęs“, – teigė G.Lebedeva, šįkart kelionės organizavimą patikėjusi agentūrai „Travel Bookings“.

Greta Lebedeva / Asmeninio albumo nuotr.

Krepšinio finalas priešų stovykloje

Taip jau sutapo, kad per didįjį Europos krepšinio čempionato finalą pora kaip tik dar buvo Barselonoje, todėl Lietuvos rinktinės kovą su Ispanija dėl aukso jiedu stebėjo viename restoranų.

„Ispanai mus kvietė kartu žiūrėti finalą – ką pastebėjau, kad Barselonoje dėl krepšinio niekas nealpsta, ten akivaizdžiai pirmoje vietoje yra futbolas. Kiek mačiau per žinias, tai Madride krepšininkus labai iškilmingai sutikinėjo, o štai Barselonoje buvo gana ramu“, – pasakojo pašnekovė.

Greta Lebedeva / Asmeninio albumo nuotr.

Merginą nustebino ir tai, kad buvo sergančių už Lietuvą: „Ne vienas ispanas net sakė, kad serga už lietuvius, nes labai patinka mūsiškių komanda ir žaidimas. Neva širdimi patriotiškai serga už Ispaniją, bet protu – už Lietuvą.“

Ar pati Greta – aistringa krepšinio sirgalė? „Tokia tikrai nesu, man jau senokai patys gražiausi vyrai – imtynininkai“, – mirkteli dvejus metus su imtynininku A.Kazakevičiumi draugaujanti Greta.

Gretos Lebedevos ir Aleksandro Kazakevičiaus atostogos Barselonoje (50 nuotr.)
+44
Skaitykite daugiau