S.Burbaitė pristato savo kurtą DJ grojaraštį: „Norėjome kažko panašaus, ką daro pasaulinio lygio didžėjai“

Simona Burbaitė/ Pauliaus Viduolio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Tinklaraštininkė, knygos „Tavo geriausia draugė“ autorė Simona Burbaitė dar 2019 metais išbandė savo jėgas prie didžėjos pulto. Groti Simona pradėjo Vilniaus naktiniame klube, kur jai šios srities įmantrybes suprasti padėjo didžėjus Justinas Žvigas. Vasaros pabaigai Simona savo klausytojams dovanoja pačios kurtą DJ grojaraštį „Palace Preparty“, kurį nufilmavo Užutrakio dvare.

„Idėja nufilmuoti tokį įrašą mano galvoje kirbėjo jau nuo sausio mėnesio, tačiau tuomet išvykau atostogų į Bali, grįžus prasidėjo karantinas...Tiesa, per karantiną gyvai grojau namuose ir viską transliavau savo instagrame“, – Žmonės.lt pasakojo S.Burbaitė.

Simona Burbaitė/ Pauliaus Viduolio nuotr.

Per gana trumpą kelių mėnesių laikotarpį tinklaraštininkė Soundcloud platformoje pasidalijo 4 savo muzikos mix'ais, kuriuos kviečia įvertinti ir savo sekėjus

„Pasidalijusi muzika sulaukiau savo bičiulo, operatoriaus Pauliaus Viduolio pasiūlymo nufilmuoti DJ set vaizdo įrašą ne klubinėje erdvėje. Pradėjome planuoti vietą, tada sekė muzikos parinkimas, techniniai sprendimai, tačiau sudėtingiausia buvo del oro sąlygų. Filmavimo planavimas ir organizavimas vyko daugiau nei mėnesį – turėjome filmuoti dar liepos pradžioje, tačiau dėl blogo oro filmavimą teko atkelti. Mėnesio pabaigoje sekėme orą, tačau net filmavimo dieną nebuvome tikri ar oro sąlygos mums bus palankios. Šnekėjomės net su metereologais“, – juokėsi ji.

Simona Burbaitė/ Pauliaus Viduolio nuotr.

Kalbėdama apie įrašą Simona neslepė džiaugsmo ir prisipažino, kad į jį įdėjo labai daug širdies.

„Norėjome padaryti kažką panašaus į tai, ką daro pasaulinio lygio DJ,  ir nors tai yra pirmas mano ir komandos vaizdo įrašas – manau pavyko tikrai labai puikiai“, – šypsojosi ji.

Įvertinkite Simonos kurtą DJ grojaraštį: 

Simona Burbaitė Užutrakio dvare (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau