Skirtingo paros laiko magija. Senolių patarimai, kurie padarys gyvenimą geresnį

Spalvos / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Kasdien vis labiau skubėdami, vieną dieną neretai prieiname aklagatvį – uždirbti pinigai neteikia džiaugsmo, santykiai taip pat mažai džiugina, o tikrų ir prasmingų dalykų gyvenime lieka tiek mažai. Ką darome ne taip? Magiški senolių patarimai padės prasmingiau išnaudoti kiekvieną gyvenimo valandą.

Senovės išmintis byloja: „Nakties patirtį pakeis ryto išmintis.“

Rytą pradėkite tyloje. Vos prabudę nepulkite su kuo nors kalbėti. Senovės išmintis byloja: „Nakties patirtį pakeis ryto išmintis.“ Tad neskubėkite aktyviai pradėti ryto, patausokite savo išmintį, subrandinkite ją.

Nešokite strimgalviais iš lovos, leiskite sau visiškai atsibusti, apsiverskite ant šono ir tik tada ramiai atsikelkite. Taip, pasak išminčių, neiššvaistysite per naktį sukauptos energijos.

  • Atidarykite langą ir įkvėpkite gaivaus ryto oro – tai ne tik jus prabudins, bet ir dvasiai leis atsigauti, suteiks jėgų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Testas. Išsirinkite akmenį ir sužinokite, ką jis apie jus sako!

  • Senoliai sakydavo: „Nusiplauk naktį nuo akių, ir jos ilgai bus jaunos, o protas – blaivus.“ Nuplaukite veidą šaltu vandeniu – tai suteiks jūsų rytui žvalumo.
  • Ryte išėjus pro duris nereikėtų žvelgti atsitiktiniams praeiviams į akis – jų energija gali sekinti jūsiškę, taigi greitai galite pajusti nuovargį.
  • Turite svarbių dienos darbų? Kur nors eidami, neatsigręžinėkite – tai trukdys jums siekti savojo tikslo.
Žiedai ant moters rankų / Shutterstock nuotr.
  • Jei laukia svarbūs darbai ar susitikimai, iš namų neišeikite be apsaugos – tai reiškia, kad turite pasiimti amuletą ar savo talismaną. Nereikia tam kažkokių ypatingų daiktų. Moterims užteks mėgstamų papuošalų. Jie apsaugo jūsų lauką, neleidžia kitiems į jį įsibrauti ir pažeisti. O tai padeda jums neprarasti jėgų ir išsaugoti pasitikėjimą savimi.
  • Diena įpusėjo, ir energijos jau nebeturite tiek, kiek ryte. Susikurkite savo asmeninį apsaugos ratą. Taip, tikrai – kaip pasakojama pasakose ar rodoma fantastiniuose filmuose! Neskubėkite šaipytis, geriau nors kartą išmėginkite. Arba mintyse atsistokite didelio apskritimo viduryje ir pajauskite apskritimo ribas, pro kurias niekas negali įsigauti ir jus pasiekti, arba pasiimkite popieriaus lapą, nupieškite jame apskritimą ir pažymėkite centrą. Jūs ir esate tas centras, o ratas – jūsų apsauga. Užsimerkite, pamąstykite apie tai. Pabandykite tokį jausmą išsaugoti bendraudami su aplinkiniais.

Neskubėkite tvarkytis ar gaminti valgyti. Pirmiausia pasidžiaukite vaikais, naminiais augintiniais – jie padės jums atgauti energiją.

Grįžote vakare į namus. Pirmiausia, padėkokite mintyse jiems, kad jūsų laukė, padėkokite sėkmingai dienai. Neskubėkite tvarkytis ar gaminti valgyti. Pirmiausia pasidžiaukite vaikais, naminiais augintiniais – jie padės jums atgauti energiją. O ruošos darbai niekur nepabėgs ir nuo to, kad pulsite tvarkytis, niekas išties nepasikeis.

Senoliai bylojo, kad saulei nusileidus negalima pyktis, nes pykčiai pereina į kitą dieną, ir neaišku dar kiek laiko užsitęsia. O jei susipykote, jokiu būdu negalima eiti miegoti susipykus. Būtina atsiprašyti ir konfliktus išspręsti – išsaugoti ramybę ir gerą atmosferą namuose.

  • Prieš eidami miegoti kurį laiką pasėdėkite žvakės šviesoje ir visus savo rūpesčius atiduokite ugniai – tegul jie sudega, o jūs eikite miegoti be jokių rūpesčių ir problemų galvoje.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau