Stilingiausios Beyonce nėštumo akimirkos

Beyonce / Žmonės.lt montažas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Beyonce ne veltui tituluojama popmuzikos karaliene. Jos balsas užburia, dainos neša prasmę, o elgesys ir išvaizda – rafinuoti tarsi tikros aristokratės. Netrukus dvynukų susilauksianti Beyonce viso nėštumo metu neleido sau slėptis po beformiais drabužiais. Jai nėštumas buvo didžiulė šventė, todėl kasdien Beyonce atrodė taip, tarytum žengtų raudonu kilimu.

20 „Grammy“ apdovanojimų pelniusi Beyonce aktyviai dalijosi nuotraukomis, kuriose pabrėžė savo augantį pilvuką. Dainininkė nesistengia maskuoti kintančių kūno formų, ji siekia parodyti, kad ir nėščia moteris gali būti žavi bei seksuali.

Recording Academy / GRAMMYs GIF - Find & Share on GIPHY

Discover & Share this Recording Academy / GRAMMYs GIF with everyone you know. GIPHY is how you search, share, discover, and create GIFs.

Milijonus gerbėjų visame pasaulyje turinti Beyonce rodo teigiamą pavyzdį – nėščios moterys yra gražios. Dėl priaugtų kilogramų pakitusios kūno linijos nėra tragedija – tai tik menkutė auka už gyvybės stebuklą. O stebuklus darančios moterys yra nuostabios.

Stebuklingas buvo ir Beyonce pasirodymas per „Grammy“ apdovanojimus. Tai buvo pirmas kartas, kai dainininkė dalyvavo viešame renginyje po to, kai paskelbė apie nėštumą. Tąsyk atlikėja pasirodė scenoje su dizainerio Peterio Dundaso kurta suknele. Auksu žėrintis drabužis turėjo ypatingą detalę – karoliukais išsiuvinėtą pačios Beyonce portretą ant pilvo.

Beyonce / „Scanpix“ nuotr.

Spindėjo Beyonce ir per „Gražuolės ir pabaisos“ premjerą. Į premjerą Beyonce ir Jay Z su dukra Blue Ivy atvyko likus vos kelioms minutėms iki filmo pradžios. Jie įsmuko į salę tuo metu, kai pagrindinė filmo aktorė Emma Watson dalijo autografus.

Tik gerokai vėliau buvo paviešintos Beyonce šeimos nuotraukos. Žalia „Gucci“ suknele pasipuošusi atlikėja atrodė ne ką prasčiau nei filmo Gražuolė. Prie mamos aprangos priderintą „Gucci“ suknelę vilkėjo ir Blue Ivy.

Per „Wearable Art Gala“ vakarienę Beyonce sublizgėjo su raudona „Stello“ suknele. Aptempta lyg pirštinė suknia išryškino besikeičiančią moters figūrą.

Kaip tikra karalienė atlikėja tądien pasipuošė masyvia gėlių karūna.

Beyonce / „Scanpix“ nuotr.

Motinos dienos proga Beyonce įsigijo dvi gėlėtas „Dolce & Gabbana“ sukneles. Viena skirta jai, o kita – dukrai Blue Ivy. Už abi sukneles atlikėja paklojo 5 395 JAV dolerius.

Žavios Beyonce nėštumo akimirkos (103 nuotr.)
+97

null

null

Skaitykite daugiau