Už labdaros renginio „Gerumo haute couture 2018“ metu surinktas lėšas vaikai pirmą kartą išvydo „Spragtuką“

Labdaros akcijos akimirkos / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dar spalį labdaros renginio „Gerumo haute couture 2018“ metu vykusios akcijos „Padovanokime vaikams Kalėdas“ kulminacija įvyko tik vakar. Renginio metu buvo surinkta beveik 5000 eurų, už kuriuos kasdien maitinami vaikų dienos centro „Solija“ vaikai bei rengiama Šv. Kalėdų laukimo šventė Kauno dienos centrus lankantiems nepriteklių jaučiančių šeimų vaikams ir neigaliems Vilijampolės dienos centro vaikams.

Vakar vaikai pirmą kartą gyvenime apsilankė Nacionaliniame Vilniaus Operos ir Baleto Teatre, spektaklyje vaikams „Spragtukas“. Kaip sakė viena sūnų atlydėjusi mama, tai bene vienintelis kartas per visa jų prėjusį ir turbūt būsimą gyvenimą.

Po spektaklio vaikai, kupinį įspūdžių, džiaugsmingai rinkosi į vieną Vilniaus kavinių prie eglutės, kur jų laukė Kalėdų senelis. Jis vaikams įteikė Labdaros ir Paramos fondo „Beautiful Heart“ išpildytas svajones – dovanas, kurių mažieji buvo prašę. Kinijos Ambasada visus vaikus apdovanojo pandomis, o Sakartvelo ambasada saldumynais. Mados kūrėjas Irakli Nasidze su vaikais darė tapybos perfomansą, kurio metu kiekvienas nutapė savaip įsivaizduojamą gerą širdį.

Labdaros akcijos akimirkos / Organizatorių nuotr.

Renginyje apsilankė dizaineris Irakli Nasidze, Skartvelo respublikos ambasadorė Khatuna Salukvadze su dukra Anna Maria, Kinijos liaudies respublikos Politinio skyriaus vadovas Sun Yanjing bei kiti ambasados atstovai.

Labdaros akcijos akimirkos / Organizatorių nuotr.

Primename, jog labdaros vakaro metu pirmą kartą Lietuvos istorijoje buvo pristatyta garsaus Kartvelų kilmės dizainerio Irakli Nasidze paskutinėse Paryžiaus mados savaitėse rodytos „HAUTE COUTURE SS19“ ir „PRET-A-PORTE SS19“ kolekcijos, kartu su talentingos juvelyrikos dizainerės iš Prancūzijos Marie Beltrami aksesuarų kolekcija bei modernaus meno tapytojos iš Kinijos Qiao Qi kūrybos paroda „Bunny Fish“. 

Skaitykite daugiau