10 būdų, kaip įprastus daiktus panaudoti neįprastai

Ji / Fotolia nuotr.
Ji / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2013-10-16 07:00
AA

Jeigu kasdien racionaliai įvertintume mūsų pirkinius, kurie per neapdairumą ar skubotumą atsiranda pirkinių krepšelyje... Kartais jie mums būna visai nereikalingi, ar ne? Užtai pravartu atsigręžti į kasdienius, tačiau ne mažiau įvairių panaudojimo būdų buityje turinčius daiktus. Įdomu, kokie jie? Siūlome išbandyti!

1. Nemalonus kvapas rankinėje, šaldytuve, indelyje ar stiklainyje? Padės arbatos pakelis, tiesa, nepanaudotas. Tiesiog padėkite jį ten, kur norite išvengti nepriimtinų kvapų, ir jis išgelbės jus nuo bet kokių nemalonių aromatų.

2. Vandenilio peroksidas ne tik padeda žaizdoms greičiau užgyti, bet ir pašalina įvairias dėmes iš drabužių, pavyzdžiui, sulčių, vyno, kavos ir pan. Tiesa, geriausia skiesti jį vandeniu ir valyti šviesius audinius.

3. Vaikiškos servetėlės tinka viskam, bet ne vaikams. Išbandžiusieji greičiausiai patvirtins, kad jos puikiai įveikia įvairaus plauko dėmes, nešvarumus, dulkes, netgi idealiai nuvalo riebalus, tinka tokiems technikos stebuklams kaip kompiuterio, televizoriaus, telefono ekranai.

DAUGIAU BŪDŲ, KAIP GREITAI IR VEIKSMINGAI IŠVALYTI ĮVAIRIAS DĖMES, RASITE PASPAUDĘ ČIA.

4. Norite atsikratyti skruzdėlių? Padės itin gardžiai kvepiantis prieskonis cinamonas. Pabarstykite jo tose „pavojingose“ vietose ir laukite rezultato.

5. Sidabrinius ir metalinius daiktus nuo tamsių dėmių išvaduos dantų pasta arba... kečupas. Užtepkite vieno ar kito ant šluostės ir gerai nutrinkite norimą bižuteriją, indus, įrankius ir pan. Beje, teigiama, kad dantų pasta turi galių grąžinti spalvą ir blizgesį baltai avalynei.

6. Paprasčiausias vazelinas padės ilgiau išlikti mėgstamiems jūsų kvepalams. Tiesiog vos patepkite juo kaklą ar pulsuojančias kūno vietas ir tuomet užpurkškite kvepalų. Rezultatas tikrai patiks!  

7. Romantiška vakarienė? Šaldymo kameroje 20–30 min. palaikiusios žvakes, džiaugsitės kur kas ilgiau trunkančia romantiška žvakių liepsna.

8. Pasirodo, aliuminio foliją galima naudoti kaip kempinėlę. Ji ypač efektyviai pašalina priskretusius nešvarumus. Suglamžykite aliuminio foliją į jums patogią formą ir užpilkite šiek tiek indų ploviklio – štai ir viskas! Belieka imtis darbo.

9. Ruošiatės depiliacijai ir pastebėjote, kad neturite skutimosi putų? Ne bėda. Tam idealiai tiks paprasčiausias plaukų balzamas ar netgi alyvuogių aliejus. Netikite? Išbandžiusios moterys žarsto komplimentus!

10. Tarkas ir mėsmales dezinfekuosite… citrina. Pirmąsias galite gerai įtrinti citrinos griežinėliu ir perskalauti, o antrosiomis tiesiog sumalkite citriną. Paprasta, greita ir efektyvu.

PLAČIAU APIE CITRINOS PANAUDOJIMO BŪDUS BUITYJE SKAITYKITE PASPAUDĘ ČIA.