Išskirtinis turinys tik Žmonės.lt prenumeratoriams
- Daugiau kaip 60 žurnalo ŽMONĖS straipsnių per mėnesį
- Virš 20 laikui nepavaldžių žurnalo LEGENDOS istorijų
- Algio Kriščiūno komentarai
- Pokalbiai apie mamystę kartu su Mamytologe Erika Žėkaite-Vaišniene
Ir dar daug išskirtinio turinio.
Dažniausiai užduodami klausimai

Kokie Žmonės.lt prenumeratos privalumai?

Prenumeruodami Žmonės.lt turinį galėsite skaityti visą portalo kuriamą turinį be jokių apribojimų. Žmonės.lt prenumeratoje rasite daugiau kaip 60 žurnalo ŽMONĖS straipsnių per mėnesį, virš 20 laikui nepavaldžių žurnalo LEGENDOS istorijų, Algio Kriščiūno komentarus, pokalbius apie mamystę kartu su Mamytologe Erika Žėkaite-Vaišniene ir dar daug išskirtinio turinio.

Ką gausite pasirinkę Žmonės.lt + 15min prenumeratos planą?

Pasirinkę planą Žmonės.lt + 15min galėsite skaityti ne tik Žmonės.lt, tačiau ir naujienų portalo 15min  kuriamą turinį be jokių apribojimų. 15min prenumeratoje rasite įtakingiausių pasaulio leidinių apžvalgą, išskirtinių autorių komentarus, žurnalistinius tyrimus ir dokumentinius filmus, investavimo ekspertų patarimus, protą lavinančius testus, verslo reitingus, muzikos albumų ir kino filmų recenzijas bei dar daug išskirtinio turinio.

Kaip įmonei įsigyti Žmonės.lt prenumeratą?

Susisiekite su Žmonės.lt klientų aptarnavimo skyriumi [email protected].

Kaip įsigyti dovanų kuponą?

Dėl dovanų kupono kreipkitės [email protected].

Ar galiu nutraukti prenumeratą?

Prenumeratą galite nutraukti bet kada. Prenumerata galios iki jūsų jau apmokėto laikotarpio pabaigos. Prenumeratą galite nutraukti prisijungę prie paskyros savo profilyje.

Kur patikrinti prenumeratos galiojimo laiką?

Prenumeratos galiojimo laiką galite patikrinti prisijungę prie savo paskyros.

Ką reiškia automatinis Žmonės.lt prenumeratos pratęsimas?

Žmonės.lt prenumerata yra tęstinė: pasibaigus prenumeratos užsakyto plano periodui, pinigai automatiškai nuskaičiuojami ir paslauga automatiškai pratęsiama tam pačiam periodui.

Kokie mokėjimo būdai galimi?

Įsigyti prenumeratą galite atsiskaitydami banko kortele, telefonu arba pavedimu pagal išankstinio mokėjimo sąskaitą (įsigyjant tik 12 mėn. prenumeratą).

Kaip  gauti sąskaitos faktūrą?

Jei Jums reikalinga PVM sąskaita faktūra, parašykite el. paštu [email protected] per 7 k.d. nuo mokėjimo atlikimo dienos, pateikdami mokėjimo pavedimo kopiją ir nurodydami įmonės rekvizitus. Sąskaitą faktūrą išrašome per mėnesį nuo paslaugų įsigijimo dienos, ją gausite iki kito mėnesio 5 dienos.

 

 

Turite klausimų ar reikia pagalbos?
Parašykite mums [email protected]