10 laimingų porų „taisyklių“

Juokas suartina / Vida Press nuotr.
Juokas suartina / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-07-31 21:26
AA

Sakoma, kad, norint išsaugoti santykius, reikia įdėti pastangų. Tik kokios tos pastangos turėtų būti? Tam, kad meilė liepsnotų, verta nepamiršti mažų kasdienių smulkmenų. Štai, kaip elgiasi laimingai su antrąja puse gyvenantys žmonės. Tai – mini istorijos iš realių gyvenimų. Galbūt kažką pritaikysite sau?

1. Jie šypsosi, kad ir kaip būtų pavargę

Rytai susituokusioms poroms dažnai būna beprotiški. Jos verčiasi per galvas, kol suruošia vaikus į mokyklą, kartais dorai nė nepapusryčiauja, bet visada stengiasi viską daryti su šypsena. Ji išties daro stebuklus.

2. Suteikia vienas kitam erdvės

Pasitaiko akimirkų, kai abu partneriai susižvalgo ir supranta viena kitą be žodžių: atėjo laikas sau. Ji eina tapyti, o jis – į kitą kambarį skaityti arba žiūrėti mėgstamo serialo. Kai sueina draugėn, atrodo, kad vėl vienas kito pasiilgo ir galima smagiai bei kokybiškai praleisti laiką kartu.

3. Padeda vienas kitam neprašydami atlygio

Meilė dažnai susideda iš mažų smulkmenų. Jei kuris nors pliaupiant lietui nubėga uždaryti vartelių ar nupirkti pieno pusryčiams, kitas keliasi prie verkiančio kūdikio dvi naktis iš eilės ir jaučiasi dalijantis gerumą. Jokių priekaištų – štai kur paslaptis.

4. Kuria kasdienius ritualus

Kas rytą prieš darbą pusryčiaudami jie sulošia šaškių partiją ar turi kitą ritualą. Tarsi nieko ypatingo, bet žaidimas ne tik pažadina ir paruošia darbo dienai, bet ir suburia draugėn prie vieno stalo.

5. Kasdien apsikabina

Kai kažkuris grįžta iš darbo namo, abu pabūna apsikabinę. Nebūtinai vos įžengus pro duris. Apsikabinama visada – nepaisant to, ar pora susipykusi, ar ne.

6. Girdi vienas kitą

Puiku sugebėti užbaigti vienas kito sakinį, bet ar iš tikrųjų žinome, ką galvoja mūsų antroji pusė? Natūraliai susiklostė, kad vyrai mėgsta spręsti problemas ir siūlyti jų sprendimo būdus. Tačiau dėmesingesni suvokia, kad kai moteris pyksta, ji tiesiog nori, kad ją išklausytų ir suprastų. Ji netrokšta sulaukti atsakymo – jai tereikia paramos, kad viską išsiaiškintų pati.

7. Kvailioja kartu...

Laimingos poros mėgsta juokauti. Improvizuoja ir juokiasi iš daugelio dalykų: televizijos laidų, nuotraukų internete, netgi iš savo menkų nesėkmių. Nebūdami pernelyg rimti, partneriai atsikrato per dieną susikaupusio streso ir nuoširdžiau mėgaujasi vienas kito draugija.

8. ...ir išlieka rimti, kai prireikia

Prieš miegą pora gali turėti „jautrią valandėlę“, kai prisipažįstama vienas kitam apie asmeniškus dalykus. Tas, kuris klausosi, negali priekaištauti, tik pasakyti „myliu tave“, „atsiprašau“, „suprantu“ arba „aš tau atleidžiu“. Tokie pokalbiai išlaisvina.

9. Randa būdų pradžiuginti partnerį

Partneris paruošia puodelį arbatos ir atneša jį į lovą arba paruošia skanių pusryčių. O gal padaro staigmeną ir gamtoje surengia pikniką. Mažmožis, bet jis pakelia nuotaiką.

10. Lėtai leidžia laiką drauge

Savaitgaliais mėgsta vakaroti svetainėje, terasoje ar balkone. Geria vyną ar arbatą, skanauja pyragaičius, kalbasi ir kuria planus, juokaudami mėgina nuspėti, ką mąsto šuo – jų ar praeinančių kaimynų.