10 neįprastų plaukų lako panaudojimo būdų

Moteris gražinasi / Fotolia nuotr.
Moteris gražinasi / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2014-03-04 09:20
AA

Klystate manydamos, kad plaukų lakas – tai tik plaukų formavimo priemonė, skirta šukuosenai užfiksuoti ir suteikti jai gražų vaizdą. Plaukų lako galimybės kur kas didesnės...

Taigi pateikiame jums keletą būdų, kur ir kaip galėtų praversti kone kiekvienos moters grožio spintelėje esantis plaukų lakas.

  1. Prairo pėdkelnės, o už minutės turite išskubėti į svarbų susitikimą, lemtingą pokalbį ar pasimatymą su mylimuoju?.. Taip, situacija tikrai ne iš maloniųjų, bet ji nėra beviltiška. Nenusiminkite, jei po ranka nėra naujų pėdkelnių – iš bėdos jus ištrauks plaukų lakas. Užpurkškite jo šiek tiek ant atsiradusios skylutės, truputį luktelėkite ir darykite, ką buvote numačiusios. Būkite ramios – pėdkelnės daugiau nebeirs.
  2. Jei jūsų namuose laksto keturkojis augintinis, jo kailio plaukai – didis jūsų drabužių priešas. Kad ši problema daugiau nešmėžuotų jūsų galvoje, užpurkškite nedaug lako ant apsiplaukavusio apdaro ir perbraukite jį ranka. Galite naudoti ir drabužiams valyti skirtą specialų šepetį, tačiau plaukų laką tokiu atveju purkškite tiesiai ant šepečio ir, ilgai nedelsusios, valykite gyvūno kailio plaukais „pagražintą“ apdarą.
  3. Turbūt dar iš sovietinių laikų pamenate, kaip ši plaukų formavimo priemonė buvo purškiama ant piešinių. Tuo metu Lietuvos rinkoje nebuvo profesionalių fiksatorių pastelei, pieštukui, angliai ir grafitui  užtvirtinti, tad vienas iš nenuviliančių sprendimų – plaukų lakas arba daug cukraus pasaldintas vanduo.
  4. Netrukus vėl pradėsiantys įkyriai zysti ir kąsti uodai, musės bei skaudžiai gelti bitės nebesukels baimės jausmo, jei po ranka turėsite plaukų laką. Užpurkškite jo šiek tiek ant vabzdžio, ir viskas! Ši plaukų formavimo priemonė veikia kaip žymusis dichlofosas, tik ji ne tokia kenksminga ir tikrai daug dažniau pakliūvanti į mūsų akiratį.  
  5. Visoms mums puikiai žinoma bėda – šaltuoju metų laiku prie pėdkelnių limpantis įsielektrinęs sijonas ar suknelė. „Juk yra antistatikas!“ – šūktelėsite jūs. Žinoma, tačiau ką daryti, jei šios priemonės nėra čia ir dabar arba pamiršote ją įsigyti? Čiupkite į rankas plaukų laką! Jo naudojimo principas toks pat, kaip ir antistatiko.
  6. Šukuosenai užfiksuoti priemonė puikiai pagelbės ginantis nuo užpuoliko ar vagies. Tai nepakartojamas dujų balionėlio pakaitalas! Papurkškite plaukų lako nenaudėliui tiesiai į akis ir bėkite, kiek kojos neša.
  7. Siūlo įvėrimas į adatos skylutę retkarčiais virsta tikru nervų išbandymu. Norėdamos patausoti jūsų nervų ląsteles, siūlome jums daug pastangų nekainuojančią išeitį – ant išsišakojusios siūlo pradžios užpurkškite šiek tiek plaukų lako, ir voilà! Nustebsite, kaip iš pirmo sykio pavyks įverti siūlą net į mažą adatos skylutę.
  8. Ši plaukų priemonė ištrauks jus iš bėdos, jei skubiai reikia susitvarkyti plaukus, t. y. ne suformuoti šukuoseną, o kad plaukai atrodytų švarūs – lako sudėtyje esantis alkoholis puikiai nuo galvos sugers riebalus. Taigi švarių plaukų efektą sukursite ant galvos užpurškusios lako ir gerai pamasažavusios plaukų šaknis. Nustebsite išvydusios rezultatą: šukuosena akivaizdžiai atrodys gražesnė, o jūsų nuotaika – gerokai linksmesnė.
  9. Kartais rytais nuo kojų lyg tyčia slysta mėgstami bateliai. Kad, gink Dieve, nepatirtumėte kokios traumos, papurkškite lako ant pėdų ir į avalynės vidų. O dabar eikite ramiai ir be baimės jausmo.
  10. Ši plaukų formavimo priemonė retkarčiais gali atstoti klijus. Be abejonės, tik trumpam laikui. Bet pripažinkite, tai juk kur kas geriau, nei būti pasimetusioms ir nežinoti, kaip išsisukti iš keblios padėties. Viena tokių situacijų – ne laiku atsiklijavę batų vidpadžiai. Užpurkškite jo ant blogosios vidpadžio pusės, taip pat pačios avalynės ir suglauskite šias abi dalis. Avalynės taisyklą tikrai turėtumėte pasiekti be didelių nesklandumų.