10 paprastų būdų sužavėti vyrą

Flirtas / „Fotolia“ nuotr.
AA

Svarstote, kaip savo pusėn patraukti jums patinkantį vyrą? Kaip subtiliai, bet aiškiai parodyti kad juo domitės? Štai 10 būdų jį sužavėti. Išbandykite!

Būkite savimi. Nesistenkite dėtis tuo, kuo nesate. Jūsų susižavėjimo objektas greičiausiai pajus melą ir apgaulę. O jeigu santykiams lemta rutuliotis toliau, vis tiek turėsite parodyti tikrąjį veidą.

Blondinės sindromas. Pasitelkite šiek tiek koketiškumo ir pamirškite aukštąją matematiką. Vyrams patinka manyti, kad jie daugiau išmano už šalia esančias moteris.

Šiek tiek nostalgijos. Ne paslaptis, kad vyrams patinka, kai moteris domisi jo vaikyste. Taip pat ne paslaptis, kad mažas berniukas taip ir lieka gyventi kiekvieno vyro viduje.

Nė vieno blogo žodžio. Niekada garsiai nesakykite ko nors blogo apie jo draugus ir tėvus. Pasąmoningai vyras ieško tokios gyvenimo palydovės, kuri šiek tiek primintų mamą.

Visiškai slaptai. Nepasakokite jam apie savo buvusiuosius. Ir paklausta nebūtinai turite viską iškloti. Dėl šventos ramybės.

Klausykite. Parodykite, kad sugebate įdėmiai klausytis ir domėtis juo, o ne tik pasakoti apie save. Kas gali būti maloniau už rodomą dėmesį ir susižavėjimą! Klausydama retsykiais palinksėkite galva, išreikškite nusistebėjimą, palieskite ranką ar petį.

Vertinkite jo humoro jausmą. Šypsena ir juokas – lengviausias kelias suartėti su žmogumi. Na ir kas, kad tas anekdotas jums visai nejuokingas. Juoktis sveika, o jo savimeilė bus paglostyta.

Galvos padėtis. Lengvas galvos pasukimas į šalį, vos pastebimas garbanų krestelėjimas – flirto klasika. Ši asimetrija patrauks jo dėmesį, be to, išryškins jūsų kaklo linkį. O dar žvilgsnis per petį... seksualu ir signalizuoja, kad jis vertas jūsų dėmesio.

Tos švelnios lūpos! Vyrus vilioja švelniai rausvos putlios lūpos, nes simbolizuoja jaunystę, seksualumą, o kai kuriose kultūrose yra moters vaisingumo simbolis. Jeigu gamta neapdovanojo tokiu grožiu, naudokite blizgį ar lūpų dažus.

Koja ant kojos. Tai ypač aktualu aukštakulnių mėgėjoms, dievinančioms sijonus ir sukneles. Tokiais bateliais avinti moteris, sėdinti priešais vyrą užkėlusi koją ant kojos, atrodo labai viliojanti.

Skaitykite daugiau