10 senamadiškų patarimų apie santykius

Pora / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Laikai keičiasi. Keičiamės ir mes, todėl tam tikri dalykai, žvelgiant iš perspektyvos, neretai atrodo kvaili, juokingi ar tiesiog neįtikėtini. Kad ir patarimai poroms, kaip puoselėti santykius. „Marieclaire.com“ surado saujelę senų laikų patarimų, kurie emancipuotoms moterims greičiausiai sukels šypsenas ar bent jau privers palinguoti galvas.

Peržvelkime dešimt įdomiausių. Galbūt kai kurie bus girdėti iš močiučių?

1. Rytais žaiskite slėpynių

Nesirodykite vyrui iš ryto 15 minučių ar, geriausia, pusvalandį. Pabudęs vyras jus pirmą pamatyti nori mažiausiai.

Kitaip tariant, jam pabudus po saldaus miego nesimaišykite po nosimi. Bent pusvalandį. Anot žinomo XX a. penktojo dešimtmečio santykių patarėjo Thomo D. Hortono, „nesirodykite savo vyrui iš ryto 15 minučių ar, geriausia, pusvalandį. Pabudęs vyras jus pirmą pamatyti nori mažiausiai. Jei daugiau moterų išsiugdytų šį ritualą, jų meilės ryšys būtų patvaresnis“. Sutikite, kad kiekvienam pasitaiko rytų, kai nesinori net ir su mylimiausiu žmogumi matytis, kol neišgeriate kavos, tačiau slėpynės skamba neįtikėtinai – juk sutuoktiniai gyvena po vienu stogu ir miega vienoje lovoje!

2. Jūsų plaukai privalo nuostabiai kvepėti

Na, blogai, žinoma, kai žmogus smirdi. Tačiau reikalauti iš moters, kuri (privalomai) praleisdavo didžiąją dienos dalį virtuvėje gamindama maistą, dvelkti gėlėmis buvo mažų mažiausiai neteisinga. Be to, vyras, uostantis moters plaukus ir šitaip matuojantis jos patrauklumą, skamba baugokai.

3. Niekada nesakykite savo vyrui, kad neturite nuotaikos

Nes meilės (o drauge ir sekso) pagrindas – laimingas vyras ir apsaugoti jo jausmai. Gydytojas Williamas Josephus Robinsonas, knygos „Married Life and Happiness: Or, Love and Comfort in Marriage“, išleistos 1929 m., autorius, teigė: „Vyrui, ieškančiam malonumų, neturi jokios reikšmės, ar jūs norite mylėtis, ar ne, tol, kol pačios to nepasakote. Vyras nežino – vyrui neskauda. Paisykite šio patarimo. Jis išgelbėjo šimtus moterų nuo bėdų.“ Istorija nutyli, ar šitaip galvojantis gerasis gydytojas turėjo pasisekimą tarp moterų.

4. Pasirūpinkite, kad jūsų kelnaitės būtų rožinės, švarios ir su raukinukais

Tas pats Williamas Josephus Robinsonas patarė: „Tai, kad apatinis trikotažas privalo būti švarutėlis ir kvepiantis – jokia paslaptis. Tačiau vidutinis statistinis vyriškis eina iš proto, kai jo moters apatiniai ne tik prabangūs, bet ir – pageidautina – rožiniai. O nėrinukai ir raukinukai apatinukui suteikia ypatingo žavesio.“

5. Nesimasturbuokite, nes krūtys nebeaugs

Viktorijos laikais buvo tikima, kad masturbacija ir krūtų dydis susiję. Johno Cowano knygoje, išleistoje 1869 m., rašoma: „Buvo pastebėta, kad merginų, įjunkusių masturbuotis, krūtys vystėsi prasčiau, – jos liko plokščiakrūtės.“ Nesame tikri, kokiais tyrimais remdamasis autorius padarė šią išvadą, tačiau bet kuriuo atveju aišku viena: teorija akivaizdžiai paremta bobučių pasakomis.

6. Karšto medaus mėnesio paslaptis – atskiri miegamieji

Hermano H. Rubino knygoje „Sex Harmony and Eugenics“, išleistoje 1934 m., rašoma: „Jeigu jaunavedžiai sau gali leisti, verta pasirūpinti atskirais kambariais. Bent jau pirmoms kelioms naktims.“ Kam? Nes ruoštis meilės nakčiai – ganėtinai gėdinga procedūra. Be to, atskiri kambariai – ir gerokai romantiškesnis pasirinkimas...

7. Nesimylėkite per mėnesines

Vyrai XIX a. baimindavosi laiko, kai moterys „susirgdavo“ mėnesinėmis. Buvo manoma, kad mylėtis tuo metu pavojinga – neva kaip tik tada padidėdavo tikimybė užsikrėsti gonorėja ir kitomis lytiškai plintančiomis ligomis, kuriomis „patys vieni vyrai užsikrėsti negalėjo“. Ketvirtajame XX a. dešimtmetyje buvo tikima, kad seksas per mėnesines moteris gali smarkiai susargdinti ir priversti kraujuoti dar smarkiau.

8. Būkite gera lovoje...

...antraip pati būsite kalta, kad vyras jums neištikimas. „Apsimestinis kuklumas“ gali sugriauti santuoką – ne nesusikalbėjimas, dėmesio stoka ar kitos įprastesnės priežastys: jeigu santuoka braška, vadinasi, esate niekam tikusi lovoje. Anot Hermano H. Rubino: „Moteris privalo atsikratyti puritoniškų nuostatų ir suvokti, kad tik visapusiškai bendradarbiaudama su vyru ir siekdama maksimalaus pasitenkinimo ji bus neapsakomai laiminga ir užsitikrins savo – mylinčios ir mylimos žmonos – statusą.“

9. Saugote nekaltybę? Nenaudokite tamponų

Taip, tamponai nuėjo ilgą kelią. Kadaise buvo tikima, kad jie gali atimti nekaltybę. Dėl šio prietaro buvo kalta visuomenė, apsėsta skaistumo ir griežtai apibrėžtų lyčių rolių. Tamponai gal ir gali ištempti ar įdrėksti mergystės plėvę, tačiau nekaltybę atima tik vienas dalykas – lytiniai santykiai.

10. Žiūrėkite, kaip sėdite

Puikaus pasimatymo garantas – tinkama laikysena ar, tiksliau, sėdėsena. Elkitės kaip dama – ir niekada neparodykite, kad nuobodžiaujate. O jei kramtote kramtomąją gumą, bent jau darykite tai tyliai. Geros manieros geromis, bet ilgai sėdint dailiai užmetus koją ant kojos kenkiama kraujotakai.

Skaitykite daugiau