100 kg svėrusi Reda Mauricienė: „Jei vyras moterį laiko tik namų tarnaite, ji nieko nepasieks“

Reda Mauricienė / LNK nuotr.
Reda Mauricienė / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-03-27 15:35
AA

„Jeigu vyras yra toks, kuris moterį laiko tik namų tarnaite, kad ji plautų indus, skalbtų, darytų valgyti, augintų vaikus ir viskas, čia yra jos darbas, tai galbūt nieko ir nepasieksi. Kiekvieno žmogaus, ypač moters gyvenime antra pusė labai daug ką nulemia ir įtakoja. Jeigu tavo antra pusė yra tarsi balastas ant kaklo, tai tu niekur nenukeliausi, ir tokių moterų, kaip bebūtų gaila, labai daug...“, – LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakojo garsi vizažo meistrė, nuomonės formuotoja Reda Mauricienė.

Dar ne taip seniai 32-ejų Reda drąsiai demonstravo savo kūną netrukus po to, kai susilaukė antrojo sūnaus. Reda padarė tai specialiai, nors jos formos po gimdymo pasikeitė ir nuotrauka gerokai skyrėsi nuo tos, kuria ji savo paskyroje dalinosi pozuodama greta egzotiškos išvaizdos sutuoktinio Artūro, rašoma pranešime spaudai.

Beveik 50 tūkstančių sekėjų turinti Reda garsėjo ne tik savo makiažais, bet ir asmeninio gyvenimo nuotraukomis, kurios atrodė pavydėtinai, tarsi iš reklamos. Nors Redos kūnas su šimtu kilogramų po antro nėštumo pasikeitė kardinaliai, ji nesislapstė, ir nebijojo parodyti savęs kitokios. Antrajam Redos sūnui dar nėra dvejų, dabar ji atrodo beveik taip pat kaip ir prieš sūnaus gimimą.

Reda Mauricienė / LNK nuotr.

Reda pasakojo mylinti save visokią, net ir tuomet, kai matosi pilvukas, o svarstyklės rodo ne vieną dešimtį priaugtų kilogramų. Slėptis nuo sekėjų ir pasirodyti tik tuomet, kai vėl atgaus dailias kūno formas, Reda pasakojo nenorėjusi. „Juk gatvėje mane mato tokią, kokia ir esu... tad tai būtų buvę kvaila...“, – sakė Reda.

Socialiniuose tinkluose, pasak jos, ir taip daug melo, suredaguotų vaizdų, todėl ji transliavo nepagražintą tikrovę, tai, ko ir pačiai labai trūko.

Jau šį pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“. 20 val., per LNK.