103 kilogramus svėrusiai Milisandrai Radzevičienei atsikratyti antsvorio padėjo mama

Milisandra Radzevičienė su vyru Algirdu
Milisandra Radzevičienė su vyru Algirdu
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-05-09 18:24
AA

Grupės „Patruliai“ lyderio Algirdo Radzevičiaus žmona Milisandra dabar džiaugiasi savo kūno formomis, tačiau buvo laikas, kai moteris svėrė net 103 kilogramus. Moteris sako, labai mėgusi cepelinus ir įvairius patiekalus iš bulvių.

„Aš manau, kad kiekvienam lietuviui patinka viskas, kas iš bulvių: cepelinai, vėdarai, bulviniai blynai, bulvių košė, švilpikai, – laidoje KK2 pirmadienio vakarą pasakojo Milisandra. – Buvau apvali mergaitė, besišypsanti, laiminga ir energinga, trykštanti gyvenimu ir vis augau, augau ir priaugau tuos 40 kilogramų.“

Tačiau po kurio laiko iš Milisandros pradėjo tyčiotis draugai, moteris pastebėjo, kad ji negali įtilpti į jokias sukneles: „Tu matai, kaip draugės telpa į tas gražias sukneles, kurias įsigijo iš mano tėvelių, tai toks baltas pavydas imdavo.“

Milisandra Radzevičienė / Stop kadras

Milisandros gyvenimas apvirto aukštyn kojomis, kai jos mama pamatė dukrą vidurnaktį verdant maistą riebaluose.

„Atsimenu, kad ji grįžo iš kelionės ir mane pamatė virtuvėje, kaip aš kepu riebaluose bulves, ir tuomet mama man pasakė: „Gana“. Ir aš supratau, kad reikia man pagalbos, kad reikia žmogaus, kuris būtų šalia ir man pavyko“, – laidoje kalbėjo moteris.

Milisandra Radzevičienė / Stop kadras

Milisandros mama ėmėsi padėti dukrai: „Ta bulvių naktis ir paskatino mano mamą keisti mane, kad žinočiau, kas yra sveikas gyvenimas, ir kad galima jaustis kitaip“.

Sporto treneriai Milisandrai nustatė mitybos ir sporto planą.

„Ačiū Dievui, tikrai man pavyko puikiai, mano mintys ir svajonės būti gražiai išsipildė. Viskas susireguliavo, išsilygino. Kiekvieną dieną sportas, daug vandens ir kalorijų skaičiavimas. Ir taip per pusantrų metų atsikračiau 40 kilogramų“, – LNK laidoje kalbėjo Milisandra.

Milisandra Radzevičienė / Stop kadras