11-osios Amy Winehouse mirties metinės: paviešintas paskutinis jos paliktas balso pranešimas

Amy Winehouse ir Salaamas Remi / Scanpix ir soc.tinklų nuotr.
Amy Winehouse ir Salaamas Remi / Scanpix ir soc.tinklų nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-07-26 15:00
AA

Dainininkės Salaamas Remi prodiuseris Salaamas Remi šeštadienį minėjo tragiško likimo žvaigždės atminimą. 11-ųjų jos mirties metinių proga atlikėjos prodiuseris pasidalino jam siųstos paskutinės balso žinutės įrašu, kurią jis gavo prieš pat Amy mirtį.

Džiazo atlikėjos Amy Winehouse prodiuseris Salaam Remi prisimena dainininkę praėjus 11 metų po jos mirties.

People nurodo, jog žvaigždės prodiuseris šeštadienį socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė klipą iš A.Winehouse dainos „In My Bed“ muzikinio vaizdo klipo ir pasidalijo mirusios britų dainininkės balso pašto žinute.

Garso įraše girdėti, kaip A.Winehouse jam sako: „Pasiilgau tavęs, paskambink man, kur tu esi , nagi ir toliau ji uždainuoja „Paskambink man, jei ne, nežinau, ką daryti...“.

„MissYaLiLSiS... 7.23.11“ , – S.Remi parašė prie įrašo skirto mirusiai žvaigždei.

Prodiuseris S.Remi su atlikėja A.Winehouse dirbo nuo pat jos 2003 m. debiutinio albumo „Frank“, rašo „The Hollywood Reporter“.

Praėjusį mėnesį dar vienas muzikos prodiuseris Markas Ronsonas „TikTok" paskyroje papasakojo apie savo patirtį rašant ir prodiusuojant vieną iš „A.Winehouse" hitų „Back to Black" ir pasidalijo anksčiau negirdėtais neapdorotais legendinės dainininkės vokalo įrašais.

„Sveiki, aš esu Markas Ronsonas. Tiems iš jūsų, kurie manęs galbūt nepažįsta, pasakysiu, kad dainą „Back to Black" su Amy Winehouse parašėme maždaug prieš 15 metų būtent prie šio fortepijono", – sakė muzikantas, gerbėjams rodydamas fortepijoną, prie kurio jis dirbo su A.Winehouse.

„Amy atėjo į mano studiją čia pat. Pirmą kartą susitikome ir aš ją iš karto pamėgau. Ji atėjo ir parašė šiuos neįtikėtinus dainos žodžius, – sakė M.Ronsonas, turėdamas omenyje emocingą dainos tekstą, kurį įkvėpė A.Winehouse santykiai su Blake'u Fielderiu-Civilu, palikusiu ją dėl buvusios merginos.

„Ir galbūt pirmą kartą istorijoje čia yra pats pirmasis jos – karalienės magijos vokalas", – pridūrė muzikantas, prieš paleisdamas garso įrašą, kuriame A.Winehouse dainuoja šiek tiek kitokią kūrinio versiją.

Primename, jog A.Winehouse mirė apsinuodijusi alkoholiu 2011 m. liepą. Jai buvo vos 27 metai.

Amy Winehouse (26 nuotr.)
+20