12-asis „Editos“ numeris kartu su žurnalu „Virtuvės paslaptys“!

2013 m. / Nr. 12 / Žurnalo „Edita“ archyvo nuotr.
2013 m. / Nr. 12 / Žurnalo „Edita“ archyvo nuotr.
Šaltinis: „Edita“
2013-12-10 18:00
AA

Jau pasirodė „Editos“ gruodžio mėnesio numeris. Nusipirksi – tikrai nepasigailėsi.

„Mados“ rubrikoje rasi daugybę idėjų, kuo puoštis per didžiąsias metų šventes. „Grožio“ rubrikoje sužinosi, kaip pasidažyti ir susišukuoti šventiniam vakarui, kokių lūpų dažų ir blizgių prireiks per šalčius, koks nagų lakavimo būdas dabar pats moderniausias.

Interviu su Inga Valinskiene perskaitysi, ko ji dar nėra patyrusi. Rasi atsakymą į klausimą, ką daryti, kai sužinai, kad draugės vyras turi meilužę, kaip susirasti turtingą vyrą, jeigu tau tai aktualu. O gal tau pasirodys svarbesni patarimai, kaip pačiai paprašyti didesnio atlyginimo?

Šiame numeryje sužinosime, kas mūsų laukia kitąmet, juolab kad pranašaujama 2014-uosius būsiant didelių permainų metais. „Pakeliausime“ po gražiausias Prancūzijos vietas, pasmalsausime, kokiomis ligomis serga pramogų pasaulio žvaigždės, kokios dietos laikytis, jei reikia greitai atsikratyti kelių nereikalingų kilogramų.

Beje, atidžiausios mūsų skaitytojos turėtų pastebėti klaidą, kurią įvėlėme šiame numeryje – nuostabių iš tagua riešutų gaminamų papuošalų kūrėją Viliją Karalevičiūtę pavadinę Karaliūnaite. Dėl to labai apgailestaujame…

Be visų paminėtų skaitinių, gruodžio mėnesio „Editoje“ rasi dar daug įdomios ir naudingos informacijos. O kartu su naująja „Edita“ gausi ir dovaną – žurnalą „Virtuvės paslaptys“!

Virtuvės paslaptys / Žurnalo Edita archyvo nuotr.