13-mečio Gabrieliaus pasirodymas sužavėjo Marijoną Mikutavičių: „Tavo tėtis – labai laimingas“

Gabrielius Batutis, Marijonas Mikutavičius / TV3 nuotr.
Gabrielius Batutis, Marijonas Mikutavičius / TV3 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-17 13:03
AA

Projekte „Lietuvos talentai“ netrūksta tiek pačių netikėčiausių talentų, tiek ir tų, kurie savo gabumus ugdo nuo mažų dienų. Vienas iš jų – 13-metis Gabrielius Batutis, scenoje užkūręs tikrą roko vakarėlį.

Kaune gyvenantis Gabrielius jau penkerius metus groja elektrine gitara. O dabar savo gabumais projekto dalyvis tikėjosi nustebinti ir „Lietuvos talentų“ teisėjus bei žiūrovus.

Gabrielius Batutis / TV3 nuotr.

Muzikuoti Gabrielių pastūmėjo tėtis, grojantis klasikine gitara. Berniukas taip pat norėjo groti akustine gitara, tačiau muzikos mokykloje nebebuvo laisvų vietų. Taip, atsitiktinumo dėka, Gabrieliaus gyvenime atsirado elektrinė gitara.

„Pradėjus groti roką, labai susidomėjau šiuo instrumentu. Man labai patinka roko ir metalo muzikos energija, o ypač tada, kai gitaristai groja solo. Žaviuosi grupės „Metallica“ gitaristu, Slash iš „Guns N' Roses“... Norėčiau groti taip, kaip jie“, – neslepia Gabrielius.

Gabrielius Batutis / TV3 nuotr.

„Lietuvos talentų“ dalyvį galima sutikti grojantį ir gatvėje, Laisvės alėjoje. Gabrielius neslepia – ilgai bijojo tą daryti, tačiau labai džiaugiasi išdrįsęs. Jaunam vaikinui ypač patinka praeivių reakcijos bei girdimos pagyros, o širdį dar labiau paglosto įmesti pinigai.

„Žinoma, esmė ne piniguose – tiesiog noriu dalintis savo atliekama muzika bei džiuginti kitus. Grojant elektrine gitara svarbiausia yra parodyti muzikos energiją“, – sako projekto dalyvis.

Gabrieliaus pasirodymas privertė atsistoti visą publiką! Pagyrų jam negailėjo ir teisėjai...

„Esu didžiulis roko ir metalo muzikos fanas“, – pripažino Gabrieliui teisėjas Justinas Jankevičius.

„Geras gitaristas kiekvienoje grupėje yra didžiulė vertybė. Jau dabar visos ateities grupės turi susirasti jūsų kontaktus. Bravo!“ – pridėjo Inga Jankauskaitė.

Justinas Jankevičius, Inga Jankauskaitė, Marijonas Mikutavičius / TV3 nuotr.

Tačiau labiausiai Gabrieliaus pasirodymu susižavėjo Marijus Mikutavičius.

„Mano širdis dainavo – tavo tėtis yra labai laimingas ir tavimi labai didžiavosi. Nuėjai tokį kelią... Nesustok daryti to, ką darai su gitara. Esi per daug geras! Grok toliau“, – po pasirodys sakė jis.

Nepamirštamas Gabrieliaus pasirodymas ir kiti talentai – „Lietuvos talentuose“ sekmadienį 19.30 val. per TV3 televiziją.