16-asis „Pabo Latino“ gimtadienis truks iki paryčių: publiką šokdins „Rondo“

Akimirka iš „Pabo Latino“ klube vykstančių vakarėlių
Akimirka iš „Pabo Latino“ klube vykstančių vakarėlių
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2020-01-28 15:32
AA

Jeigu švęsti, tai švęsti, o jeigu švenčiamas dar ir 16-asis gimtadienis, tuomet šokiai, dainos ir linksmybės turėtų tęstis mažiausiai iki paryčių! „Mes tavo legenda, jūs mūsų savaitgaliai!“ – tokiais žodžiais sutikti 16-ąjį „Pabo Latino“ gimtadienį ragina renginio organizatoriai.

Šešiolikos energingų metų sukakčiai paminėti klubas savo svečiams ruošia įspūdingą programą, kurioje susipins tai, kas sena ir gerai pažystama, kas priverčia šypsotis ir šokti iki paryčių bei tai, kas nauja, niekur nematyta ir nepatirta.

Vasario 7 dieną  Lotynų Amerikos klubas „Pabo Latino“ savo svečius pasitiks kartu su dešimtmečiais populiarumo neprarandančia grupe „Rondo“.

Akimirka iš „Pabo Latino“ klube vykstančių vakarėlių / Organizatorių nuotr.
Akimirka iš „Pabo Latino“ klube vykstančių vakarėlių / Organizatorių nuotr.

„Grupė pristatys šešias naujas dainas, kurių debiutų laukiame su nekantrumu“, – teigia oranizatoriai, tikintys, kad publika taip pat nekantrauja jas išgirsti.

„Žinoma, publika išgirs ir mėgstamiausias dainas. Juk ne veltui girdime, kad esame linksmiausia grupė“, – pridūrė „Rondo“ vokalistas Aleksandras Ivanauskas-Fara.

„Pabo Latino“ į siautulingą vakarėlį kviečia visus, kurie mėgsta šokti, dainuoti ir švęsti gimtadienius! „Tad mums didelė garbė pakviesti jus vasario 7 dieną tapti išskirtinio vakaro dalimi, – pasimatysime nuo 22 val., adresu Trakų g. 3/2!“ – kviečia organizatoriai.

16-asis „Pabo Latino“ gimtadienis su „Rondo“