„2 Barai“ dalyvių vakarėliuose laukiami visi – netrūksta šokių ant stalo ir linksmybių iki ryto

Realybės šou „2 Barai“ projekto dalyviai / Karolio Bakūno nuotr.
Realybės šou „2 Barai“ projekto dalyviai / Karolio Bakūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-07-07 16:46
AA

TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ gyvenimas jau kaip reikiant įsisiūbavo – rezgasi intrigos ir išryškėja pirmosios simpatijos, dalyviai kasdien pluša baruose, o vakarais – kaip reikiant pasilinksmina. Į savo rengiamus vakarėlius projekto dalyviai nuo šiol kviečia ir poilsiautojus iš visos Lietuvos – kartu su didžėjumi DJ Mindeep penktadieniais pajūryje šėls iki paryčių.

Jau šiandien, penktadienį, būsimame kurorte Žibininkuose įsikūrusio pramogų komplekso „HBH“ restorane „Valtynė“ realybės šou „2 Barai“ dalyviai lauks visų, norinčių pabendrauti, pašokti ir pamatyti dalyvių ruošiamą programą.

Susirinkusiems koncertuos pajūryje gerai žinomas naktinio gyvenimo veikėjas, didžėjus DJ Mindeep, sugebantis ant kojų pakelti didžiausias minias klubinėtojų. Vakarėlio svečių laukia nepamirštamas vakaras su pašėlusiais muzikos ritmais.

Praėjusią vasarą dalyvių rengti vakarėliai nepagailėjo staigmenų – merginos šoko ant baro, vaikinai stebino ugnies ir kokteilių šou. Nors oro prognozės šiemet šiluma nelepina, dalyviai pažada – šią vasarą penktadieniai bus dar karštesni.

Patirti nepamirštamas akimirkas su „2 Barai“ dalyviais ir DJ Mindeep gali visi projekto gerbėjai, kurie jau šiandien, penktadienį 22.00 val., yra kviečiami atvykti į pajūryje įsikūrusio pramogų komplekso „HBH“ restoraną „Valtynė“.

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba dvylika bebaimių dalyvių ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

„2 Barai“ – pirmadieniaisketvirtadieniais ir sekmadieniais per TV3!

Realybės šou „2 Barai“ projekto dalyviai (13 nuotr.)
+7