21-erius metus trukusi Roberto de Niro santuoka iširo dėl finansų?

Robertas De Niro su žmona Grace Hightower / „Scanpix“ nuotr.
Robertas De Niro su žmona Grace Hightower / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-12-16 14:25
AA

Vienos santuokos subyra kitądien po vestuvių Las Vegase, kitos – nugyvenus beveik ketvirtį amžiaus. Robertas DE NIRO (75) ir Grace HIGHTOWER (63) pasuko į skirtingas puses po 21 metų, oficialiai praleistų drauge.

Jei tikėtume „People“ cituojamu šaltiniu, išsitarusiu apie De Niro šeimos bėdas, jie jau kuris laikas negyvena kartu. O jei atsiverstume aukštuomenės kroniką – nesirodo nuo birželio, kai buvo „Tony“ apdovanojimų renginyje. Į neseniai vykusį „Film Benefit“ vakarėlį, skirtą režisieriui Martinui Scorsese pagerbti, Robertas vienas atėjo pasveikinti seno bičiulio.

1999 metais De Niro jau buvo pateikęs skyrybų prašymą, tačiau galiausiai susitaikė su mylima moterimi, o 2004-aisiais jie atnaujino santuokos įžadus.

Jų ryšio ir taip nepavadinsi lengvu. Aktorius su Grace, kai ši dirbo prabangaus Londono kinų restorano „Mr. Chow“ padavėja, susipažino 1987-aisiais. Tada De Niro dar buvo vedęs vyras ir dviejų vaikų tėvas: pirmoji jo žmona – aktorė Diahnne Abbott (73); Roberto įvaikino jos dukrą iš pirmosios santuokos Dreną (47), o jie kartu susilaukė sūnaus Raphaelio (42).

Dešimt metų su pertraukomis Grace ir Robertą siejo romanas. Per tą laiką De Niro dar kartą tapo tėčiu: dvynių Aarono ir Juliano (23) mama – aktorė ir modelis Toukie Smith (63). Tačiau galiausiai 1997 metais prie altoriaus jis nusivedė Grace.

Pora irgi susilaukė dviejų vaikų – Ellioto (20) ir Helen Grace (6). Pastarąją, kaip ir Aaroną bei Julianą, išnešiojo ir pagimdė pakaitinė motina.

Pirmasis Roberto mėginimas išsiskirti sutapo su pirmagimio gimimu. Gerokai vėliau, kai Elliottui jau buvo aštuoniolika, aktorius prisipažino, kad sūnus serga autizmu ir tai viena iš priežasčių, kodėl jis remia šio sutrikimo tyrimus. Aišku, aname skyrybų prašyme buvo įrašyta padori dingstis – neįveikiami nesutarimai.

Greičiausiai ta pati bus įvardyta ir šįsyk. Tačiau esama versijos, kad tikroji priežastis yra dar banalesnė – nesutarimai dėl finansų. Girdi, Grace neprotingai investavo De Niro honorarus, aktorius patyrė milžiniškų nuostolių ir buvo priverstas filmuotis daugiau, nei pats būtų norėjęs. Tuo sunku patikėti, nes aktoriaus turtas vertinamas 300 milijonų JAV dolerių, o jo verslo imperija, į kurią įeina ir madingasis restoranų bei viešbučių tinklas „Nobu“, – daugiau nei milijardu.