Monika Šedžiuvienė švenčia 23-iąjį gimtadienį: „Man, kaip Kvietkutei, gėlių nebus per daug“

Monika Šedžiuvienė / „Instagram“ nuotr.
Monika Šedžiuvienė / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-04-25 09:03
AA

Šeštadienį Monika Šedžiuvienė pabudo šventiškai nusiteikusi. Balandžio 25-ąją jai suėjo 23-eji. „Gimtadienio rytas man visuomet būna ypatingas. Vos pabudusi kasmet sulaukiu daug dėmesio iš artimųjų ir draugų, labai smagu“, – Žmonės.lt sakė Monika.

Šiemet ji žvakutes ant torto pūs Vilniuje. Ir nors didelio vakarėlio neplanuoja, pasveikinti užsukusius bičiulius žada pakviesti jaukiai pasisėdėti. „Didelės šventės neplanuoju. Artimiausios draugės žino, kad visuomet yra laukiamos. Pasikepsim lauke ką nors, pavalgysim, pakelsim taurę ir tiek“, – pasakojo Monika.

Jis išvykęs į užsienį, nesusitiksim.

Gimtadienio vakarėlyje Monikos vyras Andrius Šedžius nedalyvaus. „Jis išvykęs į užsienį, nesusitiksim“, – Žmonės.lt sakė Monika, susilaikydama nuo platesnių komentarų. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Andriaus Šedžiaus reakcija į kalbas apie skyrybas su žmona Monika: „Skirtis nesiruošiu“

Monika užsiminė, kad mėgsta praktiškas dovanas, jai patinka, kai daiktai atrandą vietą kasdieniame gyvenime, o ne tik renka dulkes stovėdami lentynoje. „Tai gali būti kosmetika, drabužiai, aksesuarai ar papuošalai. Žmogus, dovanodamas man tokias dovanas, niekada neprašaus pro šalį“, – sakė ji.

Dar viena Monikos silpnybė – gėlės. „Man, kaip Kvietkutei, gėlių nebus per daug, visos jos yra gražios. Mėgstu ir rožes, ir tulpes, ir lauko gėles, patinka eustomos“, – pasako Monika.

Didžiausiomis dovanomis ji laiko ne materialius daiktus, o parodytą artimų žmonių ir bičiulių dėmesį. Viena įsimintiniausių gimtadienio staigmenų – praėjusiais metais geriausios draugės padovanotas neeilinis tortas, kuris vizualiai atrodė kaip „Chanel“ rankinukas. „Tai buvo netikėta ir maloni staigmena, kurią atsimenu iki šiol“, – sakė pašnekovė.

Monika Šedžiuvienė / Asmeninio albumo nuotr.

Ji sako mėgstanti staigmenas ir niekuomet nesudaranti dovanų, kurias norėtų gauti, sąrašo. „Nesuprantu ir tų žmonių, kurie per gimtadienius kažką sau pasidovanoja. Nematau tikslo to daryti. Jei kažko reikia – pasitaupau ir nusiperku. Kam čia ieškoti pateisinimo, kad, va, gimtadienis, tai imsiu ir nusipirksiu. Nereikia sureikšminti“, – mintimis dalijosi ji.

Pati sau Monika ateinančiais metais linki laimės ir sėkmės, tačiau  kas telpa į tuos žodžius, ji neatvirauja. „Nenoriu sakyti, nes kažkaip keistai nuskambės viskas. Tik noriu, kad metai būtų geri“, – sakė ji.

Monika Šedžiuvienė / Asmeninio albumo nuotr.