26-ąjį gimtadienį paminėjusi Vasha: „Ypatingą dovaną jau gavau, o dar vienos labai laukiu“

Gabrielė Grygolaitytė-Vasha
Gabrielė Grygolaitytė-Vasha
Šaltinis: Žmonės
2020-12-09 09:44
AA

Atlikėja ir grožio specialistė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha per savo 26-ąjį gimtadienį sulaukė ypatingos dukrelės Adrijos dovanos. Mažylė savo mamai pati nupiešė atviruką, o jį įteikdama sudainavo dainelę.

„Adrija pagrindinio vaidmens ėmėsi ir pučiant  žvakutę ant torto, o man tik beliko sugalvoti norą!“ – sakė šventės kaltininkė.

Autorinių piešinukų ji gavo ir iš kitų šventėje dalyvavusių vaikų.

Vasha atvira – vienas jos didžiausių troškimų yra vėl mylėti. Ji tebėra įsitikinusi – kiekvienas žmogus yra vertas išgyventi šį taurųjį jausmą bei turėti su kuo juo dalintis.

Vashos dukros pieštas atvirukas

Gimtadienių visuomet laukianti atlikėja šįmet jį sutiko tik artimiausių žmonių rate skanaudama mamos atvežtas ypač mėgstamas austres, o iš vienos bičiulės sulaukė netikėtos staigmenos. 

„Žinojau, kad į sutartą vietą turiu atvykti viena ir būtinai pasidariusi makiažą. Kai, atvažiavusi nurodytu adresu, radau pravertas duris, bet manęs niekas nepasitiko, kiek nustebau. Patalpoje žybsėjo židinys, buvo padengtas stalas, degė lemputės ant snieguotų eglučių... Kaip pasakoje...“ – prisiminimais dalinosi Vasha. 

Tik išvydusį jai pažįstamą fotografę Loretą Kondratę, gimtadienį mininti kaunietė suprato – jai užsakyta šventinė fotosesija.

Gabrielės Grygolaitytės-Vashos šventinė fotosesija (10 nuotr.)
+4

„Per mano gimtadienį dažnai sninga. Ir man tai sukuria nuostabų šventės jausmą“, – sakė Gabrielė. Ji su šypsena sakė pasidžiaugusi, jog sniego, kad ir netikro, buvo bent  fotosesijoje. 

Kitų metų Gabrielė tikėtųsi sėkmingesnių nei buvo šie, nors per pastaruosius dvylika mėnesių ji pasakoja išmokusi svarbaus dalyko – būti su savimi ir nebebijoti vienatvės. 

Gabrielė Grygolaitytė-Vasha / Asmeninio albumo nuotr.