29-ąjį gimtadienį atšventusi Viktorija Macijauskienė: „Neberengiu audringų švenčių“

Viktorija Macijauskienė ir Arvydas Macijauskas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viktorija Macijauskienė ir Arvydas Macijauskas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-03-12 11:53
AA

Viktorija Macijauskienė – buvusio krepšininko Arvydo Macijausko žmona ir dviejų vaikų mama – kovo 10 d. atšventė savo 29-ąjį gimtadienį. Žiniasklaidos atstovams žavi moteris ne kartą džiaugėsi, kad gali stebėti, kaip auga jos vaikai – jai tai atrodo pats svarbiausias moters darbas. Mamuradijas.lt pasikalbėjo su Viktorija apie tai, kokia būna jos gimimo diena.

Ką jums reiškia gimtadienio šventė?

Kai buvau vaikas, ši diena reiškė, kad gausiu daug dovanų, valgysiu torto ir ką beprisidirbčiau – tą dieną tėveliai nebars. (šypsosi) O šiandien tai yra papildoma proga suburti šalia savęs artimiausius žmones, susimąstyti apie tai, ką gyvenime turiu, kokie tikslai yra pasiekti ir kokius dar norėčiau užsibrėžti. Tai yra ypatinga diena, kuri parodo ir primena, kad laikas nestovi vietoje, todėl reikia vertinti kiekvieną gyvenimo dieną ir būti už ją dėkingai.

Kaip atrodo tradicinė jūsų gimimo diena?

Šį savo gimtadienį švenčiau Majamyje: su vyru ir artimiausiais bičiuliais vykome gražios vakarienės į mano mėgstamą restoranėlį.

Kokia būtų jūsų svajonių gimtadienio šventė? O gal tokią turėjote?

Jau senokai neorganizuoju audringų gimtadienio švenčių. Gimtadienius paminiu  jaukiai ir ramiai artimiausių žmonių rate. Manau, kad laikui bėgant visi žmonės pradeda stipriai nebesureikšminti šios dienos. Kitais metais man sukaks 30 metų, tad, manau, tą gimtadienį teks atšvęsti kažkaip ypatingai.

Kaip įsivaizduojate būsimus vaikų gimtadienius?

Vaikų gimtadienius stengiamės paminėti kasmet su ypatingais scenarijais ir būriu jų draugų. Vaikams gimtadienio šventė prilygsta stebuklui, tad stengiamės šiuos stebuklus jiems padovanoti.

Arvydas Macijauskas su vaikais Laurynu ir Gabriele / Simonos Banytės nuotr.

Pabaikite sakinį: Gimtadienio neįsivaizduoju be…

... gardaus torto, žvakių pūtimo ir savo šeimos šalia.

Ko linkite sau gimtadienio proga?

Daugiau kantrybės. Pastebiu, kad auginant 2 mažus vaikus jos pritrūksta, dėl to neretai graužiuosi. Be abejo, sveikatos ir daug džiaugsmingų akimirkų su šeima.

Arvydas Macijauskas su vaikais Laurynu ir Gabriele / Simonos Banytės nuotr.
Arvydo ir Viktorijos Macijauskų šeimos fotosesija Nidoje (15 nuotr.)
+9