30-metį švenčianti Anna Mois pristatė naują skrybėlaičių kolekciją „Aštuonios“

Anna Mois / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Anna Mois / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-10-03 14:56
AA

Šis penktadienis Annai Mois – dviguba šventė. Spalio 3-iąją savo 30-ąjį gimtadienį švenčianti skrybėlaičių kūrėja sostinės viešbutyje „Narutis“ pristatė naują originalių galvos apdangalų kolekciją „Aštuonios“.

„Tokį kolekcijos pavadinimą pasirinkau ne šiaip sau. Apvertus aštuonetą gauname begalybės ženklą – būtent taip jaučiuosi šio gimtadienio dieną. Tuo noriu įrodyti, kad amžius ir laikas man nėra svarbus“, – apie kolekciją kalbėjo Anna.

Renginį ji pradėjo teatrališku pasirodymu. Aštuonios, juodais triko vilkinčios merginos, pristatė aštuonias skrybėles. Čia buvo galima matyti ir specialiai šiam renginiui nedidelį spektaklį ruošusius mimus.

Gimtadienį Anna ketina paminėti su artimiausiais draugais ir bičiuliais. Specialiai jiems ji surengė iškilmingus pietus. Prie šventės organizavimo prisidėjo ir jos mylimasis, tačiau apie jį moteris kalbėjo nenoriai ir išsisukinėjo nuo bet kokių klausimų.

Ant jos rankos žibėjo prašmatnus žiedas, tačiau Anna paklausta iš kur jį gavo, ji tik paslaptingai šypsojosi ir slapstė ranką.

Annos Mois skrybėlaičių kolekcijos „Aštuonios“ pristatymas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Annos Mois skrybėlaičių kolekcijos „Aštuonios“ pristatymas (36 nuotr.)
+30

Elegantiškoms ir išsiskirti nebijančioms moterims kurianti dizainerė ragina nebijoti improvizuoti stiliaus detalėmis, rinktis drąsesnį įvaizdį, nevengti neįprastų spalvų, siluetų. Pasak jos, Lietuvoje skrybėlės, kaip aprangos detalė, tampa vis populiaresnės. „Moterys nori įsilieti į civilizuotą mados pasaulį, atrodyti grakščiai, elegantiškai. Nenuostabu, kad moterų spintose vis dažniau galima rasti įdomių galvos apdangalų“, – portalui Žmonės.lt sakė A.Mois.

Pasak kūrėjos, Lietuvoje yra per mažai renginių, kur moterys gali pademonstruoti savo moteriškumą. Tačiau A.Mois įsitikinusi, kad skrybėlė gali derėti ne tik prie prašmatnios vakarinės suknelės ar prabangaus paltuko, galvos apdangalas puikiai atrodys ir prie „kerzinių“ batų ar odinio švarkelio.

Annos Mois skrybėlaičių kolekcijos „Aštuonios“ pristatymas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Kurdama skrybėles A.Mois sako niekada nevertinanti klienčių statuso. Ir nors neslepia siuvanti ir žinomiems žmonėms, kuriant jai svarbiausia pajausti asmenybę, jos poreikius, individualų stilių. „Idėjos ateina savaime“, – tikino ji.

Į kolekcijos „Aštuonios“ pristatymą susirinkę svečiai nepamiršo sveikinimo žodžių tarti du kartus. A.Mois džiaugėsi sulaukusi kaip niekad daug gražių žodžių ir juokėsi, kad gėlės namuose jau turbūt nebetilps.

Annos Mois skrybėlaičių kolekcijos „Aštuonios“ pristatymas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.