35-ąjį gimtadienį mininčiai Jurgitai Jurkutei – šilti kolegų sveikinimai

Jurgita Jurkutė-Širvaitė/R. Valeikio piešinys ir E. Genio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šiandien aktorė ir televizijos laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė mini 35-ąjį gimtadienį. Šventės proga žinoma moteris sulaukė šiltų kolegų sveikinimų ir gražių palinkėjimų.

Nors gimtadienį teks paminėti namuose, Jurgita Jurkutė tikino, kad šiuo metu jos nuotaika yra puiki ir visai nesvarbu, kokia bus gimtadienio šventė.

„Su šeima šia proga pavakarieniausime. Manau, kad būti kartu su artimiausiais žmonėmis tokią dieną yra didžiausia dovana. Iš tiesų, gimtadienis yra ne apie šventimą, o apie tai, kaip jautiesi viduje“, – portalui Žmonės.lt komentavo Jurgita.

35-osios gimimo dienos proga savo kolegę šiandien itin nuotaikingai bei šiltai pasveikino aktorė Nijolė Narmontaitė, kuri socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalijo Jurgitos citata iš savo knygos „Aktoriai, režisieriai ir kasininkės. Ko nematė žiūrovai“. 

„Jurgita, fainuole, gražuole, geruole, pastebėjau, kad ten, kur tu pasirodai, viskas aplinkui nušvinta. Už tavo švytėjimą! Su gimtadieniu“, – kreipėsi Lietuvos teatro ir kino aktorė. 

Į klausimą „ką daryti, kad gyventi būtų linksmiau, dūšioj šviesiau?“, Jurgita Nijolei kažkada atsakė:

„Linksmybės ir liūdesys – neišvengiami mūsų gyvenimo palydovai. Net ir pianinui negana vien tik baltų ar vien tik juodų klavišų. Visur turi būti pusiausvyra, kontrastas. Aš nesu iš tų, kurie bijo nelinksmų gyvenimo etapų. Viskas priklauso nuo mūsų požiūrio į tai, kas mums nutinka.

 

Jurgita Jurkutė-Širvaitė / Gretos Skaraitienės nuotr.

Sunkumuose radę prasmę ir išmokę savo pamokas, galime pasidžiaugti ir didžiuotis savimi, kad kažką suvokėme, atradom. Apskritai nieko nebūna šiaip sau. Visi mes čia tam, kad mokytumės nuo pat pirmų savo dienų šioje žemėje. Todėl kai manęs klausia, kaip gyventi linksmiau arba kaip padaryti, kad gyvenimas būtų linksmesnis, atsakau: nelyginkime savęs su niekuo kitu. Turėkime tikslų ir jų siekime. Ieškokime individualių spalvų. Nebijokime klysti. Būkime atviri visų pirma patys sau. Leiskim savo sielai susidraugauti su fiziniu kūnu.

Jurgita Jurkutė-Širvaitė / Roberto Razmos nuotr.

Neskubėkim. Atverkim plačiau akis ir pastebėkim tai, kas arčiausiai mūsų. O kai labai suriečia liūdesys, yra du variantai: susidraugauti ir leisti sau paliūdėti – arba apsispręsti ir veikti, pavyzdžiui, paleisti gerą muziką, o kartu su ja – ir tai, kas mus slegia. Svarbu kiekvienam rasti savą, individualų būdą. Ieškojimai dažnai duoda įspūdingų rezultatų ir suteikia daug laimės. Rasit!!! Būtinai!!! Kas ieško, tas randa“, – citavo N. Narmontaitė.

Aktorė Jurgitai padėkojo už tai, kad ši visuomet visur ieško prasmės.

Jurgita neslėpė – tiek Nijolės Narmontaitės, tiek kitų kolegų ir artimųjų dėmesys jai – itin brangūs.

„Kiekvienas sveikinimas yra malonus ir sušildantis širdį. Manau, ne tik man, bet ir kiekvienam, balandžio 23 d. gimusiam žmogui.“

Jurgita Jurkutė (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau