Indrė Stonkuvienė pasitinka 35-ąjį gimtadienį: apie amžiną vaikystę, meilę ir šeimą

Indrė Stonkuvienė su Vidu Bareikiu ir vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Indrė Stonkuvienė su Vidu Bareikiu ir vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-06-26 08:41
AA

Birželio 26-ąją laidų vedėja, iniciatyvos #MoterųPasaulyje įkūrėja Indrė Stonkuvienė mini 35-ąjį gimtadienį. „Labai geras jausmas stovėti ant kojų tvirtai, žinoti, kas esi ir ko nori iš gyvenimo“, – pasitikdama naujus metus portalui Žmonės.lt sakė Indrė.

35-ojo gimtadienio proga Indrė Stonkuvienė su portalu Žmonės.lt pasidalijo savo mintimis, ką kiekvienas žemiau pateiktas žodis reiškia jos gyvenime.

Draugystė

Draugystė mano gyvenime asocijuojasi su tvirtais santykiais. Šis žodis reiškia ir visus kitus jausmus – pasitikėjimą, pagarbą, meilę, palaikymą. Jei draugystė puoselėjama tiek dvejų suaugusių žmonių santykiuose, tiek suaugusio ir vaiko santykiuose, visos pusės jaučiasi tvirtai ir po savimi turi saugų pagrindą.

Indrė Stonkuvienė su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.

Amžina vaikystė

Cha, tai mano taisyklė! Kai susiduriu su tam tikromis baimėmis, kurios iššaukia ir mano kompleksus, aš visada paklausiu savęs – o ką darytų maža Indrutė? Ar ji tikrai apsikrautų ir svarstytų, ką pagalvos žmonės? Esu šventai įsitikinus, kad amžina vaikystė ir ta vaikiška drąsa privalo išlikti kiekvieno mūsų viduje. Kartais terekia sau tai priminti...

Moteriškumas

Mano mamytė... Ji yra didžiausias mano pavyzdys, pavyzdys to, kas yra tikras moteriškumas. Jos moteriškumas – tai elegancija, mokėjimas bendrauti, labai stipri moteriška energija... Išgirdus šį žodį visada prisimenu mamą.

Indrė Stonkuvienė su mama / Organizatorių nuotr.

Meilė kitam

Meilė kitam egzistuoja 100-tu procentu, kai myli pats save. Kai susidraugauji pats su savimi, moki pamilti ir kitą. Tai svarbu ne tik vyro ir moters santykiuose, bet apskritai kalbant apie visos žmonijos santykius. Jei žmonės tikrai mylėtų save, jie taptų laimingesni, tada dingtų neapykanta kitam, pavydas. Todėl šis ciklas turi prasidėti nuo mūsų pačių – tik pamilę save, galėsime suteikti nuoširdžią ir tyrą meilę kitam.

Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis / Asmeninio albumo nuotr.

Santykiai

Išgirdus šį žodį prieš akis iškyla vaizdas – gėlė, kuri žydi. Kai santykiai yra puoselėjami, kaip tos gėlės, tada pražystame ir mes patys. Juk taip dažnai pamatę įsimylėjusius žmones sakome, kad jie tarsi pražydo. Taigi, santykiai man ir yra ta prižiūrima ir žydinti gėle. Žinoma, kai jos neprižiūri ir nepuoselėji, ji ir nuvysta...

Laimė

Akimirka, kurią stengiuosi išgyventi. Žmonės dažnai nesupranta ir neįvertina tų laimės akimirkų, jų nebepastebi. Čia kaip su ta plytų siena, kurios plytos yra išklijuotos tobulai, tačiau vienos plytos kampas yra vos nuskeltas. Ką žmonės pastebės? Ne visumos grožį, o tą nuskeltą kampelį.  Labai dažnai mes nematome to bendro vaizdo, kuris ir yra mūsų laimė. Todėl man laimė yra kiekviena akimirka. Laimė ir tai, kad aš ir mano artimieji esame sveiki, galime judėti, eiti, matyti, viską išgyventi.

Indrė Stonkuvienė / Asmeninio albumo nuotr.

Ribos

Oi, ribos pas mane lanksčios! (šypsosi) Kaip ir kiekvienas žmogus sąmoningai ir nesąmoningai viduje esu pristačius sienų ir ribų, tačiau vis dažniau tas ribas prasiplatinu išlipdama iš savo komforto zonos.

Šeima

Tikriausiai daugeliui šis žodis asocijuojasi su mama, tėčiu, vaikais šalia. Tačiau dažnai gyvenime šeima nėra iš to nupiešto paveikslėlio. Man šeima yra ryšys, kurį tu susikūri su tais žmonėmis, kurie tave myli, o tu myli juos. Šeima tai žmonėms, dėl kurių gali padaryti viską. 

Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis su vaikais Cecilija, Pranciškumi ir Adu / Asmeninio albumo nuotrauka

35

Kai negirdi ir nematai parašyto to skaičiaus, kažkaip nesusimąstai (juokiasi). Visgi, tai tėra skaičius, kaip ir visi kiti. Nereikia jais vadovautis ir jokiu būdu nestabdyti savęs, o kaip tik godžiai gyventi gyvenimą ir išpildyti kiekvieną dieną.

Gal kai kurias moteris ir gąsdina tie bėgantys skaičiai po 30-ties,  tačiau, pamenu, kai man suėjo 30, aš supratau, kad to laiko nenorėčiau iškeisti į nerūpestingą jaunystę, kai turi kažką įrodinėti, kovoti. Labai geras jausmas stovėti ant kojų tvirtai, žinoti, kas esi ir ko nori iš gyvenimo, žinoti savo vertę. Todėl net ir suėjus 35 metams, šis suvokimas ir jausmas tik dar labiau sustiprėja.

Gimtadienio fotogalerija: 

Indrė Stonkuvienė įspūdingai atšventė 35-ąjį gimtadienį (40 nuotr.)
+34

Žmonės.lt primena, kad prieš pat 35-ąjį gimtadienį Indrė Stonkuvienė pasinėrė į muzikos pasaulį ir gerbėjus nustebino pristatydama ritmingą dainą  „Iššūkiai jėga!“.

Indrė Stonkuvienė (45 nuotr.)
+39