35-erių Viktorija: 2 litrai silikono, lūpų implantai ir planas tai padvigubinti

Viktorija ir Rūta Mikelkevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pasaulis pilnas ekstravagantiškų asmenybių, kurios priverčia aplinkinius atsisukti, aiktelėti, nustebti. Viena iš tokių dalyvavo Rūtos Mikelkevičiūtės laidoje „Valanda su Rūta“ ir, žinoma, tikrai negalėjo skųstis dėmesio trūkumu.

Ketvirtadienio vakarą rodytoje laidoje dalyvavo neeilinės išvaizdos viešnia – 35-erių metų Viktorija, kuri kaip įmanydama stengiasi pabrėžti savo seksualumą.

Šis noras buvo toks didelis, kad vien natūralių priemonių ir būdų neužteko – moteris ėmėsi plastinių operacijų. kiek jų padaryta, turbūt tik pati laidos herojė tiksliai ir težino, tačiau kai kurios korekcijos yra akivaizdžios ir nebenuslepiamos, kaip antai krūtų ir lūpų implantai.

Viktorija ir Rūta Mikelkevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.

Viktorija kartu su laidos vedėja R.Mikelkevičiūte pozavo kelioms nuotraukoms, kurias pati Rūta šmaikščiai pakomentavo socialiniame tinkle.

„Kiekvienam savas grožio supratimas! 35 metų Viktorija. Ji norėjo pabrėžti savo seksualumą. 2 litrai silikono, lūpų implantai ir planai tai padvigubinti (šypsena). Nejauku stovėti šalia, bet kur man dingti -tokių apimčių neturiu! Tiesa, vieną metrą visgi dabar turiu (šypsena). Kiekvienam savas metras ir diskusija, kas yra gražiau. Dėl grožio, kaip sakoma, nesikaunam“,  – pakomentavo Rūta po nuotraukomis, kuriomis ji pasidalijo ir su Žmonės.lt skaitytojais. 

O kaip manote jūs, ar Viktorijai pavyko tapti seksualiai? Nuomonę išsakykite komentaruose!

Skaitykite daugiau