35-mečio proga „Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė įgyvendins seną svajonę – taps profesionalia masažiste

Rima Petrauskytė-Malašičevė / Anos Rosso nuotr.
Rima Petrauskytė-Malašičevė / Anos Rosso nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-09-23 22:03
AA

Grupės „Man-go“ narė Rima Petrauskytė-Malašičevė trečiadienį minėjo gražią sukaktį. Jai suėjo 35-eri. „Visiškai nesijaudinu dėl bėgančių metų ir labai juos vertinu. Skaičius 35 man labai skambus ir toks... skanus. Dabar – mano gražiausias gyvenimo etapas“, – Žmonės.lt sakė dainininkė.

Gimtadienį Rima planavo sutikti Vokietijoje, su beveik ketverių metų dukra Andrėja ji ketino aplankyti Hamburge gyvenančią seserį. Tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis. Koncertai, darbai, įvairūs susitikimai – veiklos tiek, kad iš anksto nusipirkti bilietai taip ir liko gulėti stalčiuje, o kelionę teko atidėti iki kitų metų.

„Labai mėgstu gimtadienio proga ką nors pasidovanoti ir tą darau kasmet. Dažniausiai tai būna kokia nors kelionė arba vakarienė kokiame nors prabangiame restorane – dievinu gerą maistą! Taip pat – kvepalus, juos irgi perkuosi pati“, – kalbėjo atlikėja.

Rima Petrauskytė-Malašičevė su dukra / Asmeninio albumo nuotr.

Jau nuo pat ryto Rimą užplūdo draugų ir bičiulių sveikinimai. Skambučiai, žinutės, netikėti pasimatymai ir gražūs palinkėjimai – koks gi gimtadienis be šių mažų džiaugsmų!

„Dievinu gėles, be jų gimtadienis nebūtų toks smagus. Jau daugelį metų turiu vieną gerbėją, kuris mane kasmet rugsėjo 23 dieną pradžiugina rožių puokšte, kurią sudaro tiek gėlių, kiek man metų. Tie žiedai... jie didžiuliai, puokštė atrodo tikrai neįtikėtinai“, – smagių emocijų neslėpė Rima.

Rima Petrauskytė-Malašičevė su dukra / Asmeninio albumo nuotr.

Šiemet bičiulių ji užsiprašė knygų. „Prašiau padovanoti man knygų apie dvasinį tobulėjimą, tokių, kurios turi išliekamąją vertę, kurias vėliau galėčiau perduoti jau paaugusiai dukrai“, – sakė ji.

Dvasios ir kūno harmonijos klausimai Rimą domina jau seniai. Nuo rugsėjo ji net pasiryžo iš naujo kibti į mokslus – dainininkė pradėjo lankyti dvejus metus truksiančius masažo kursus, ji ketina tapti profesionalia masažiste.

„Pati juokiuosi, kad 35-mečio proga nusprendžiau imtis naujos sferos, tačiau tai mano sena svajonė. Visuomet domėjausi masažais ir pagaliau pasiryžau išmokti tai daryti profesionaliai. Kas ten žino, gal ir kokį masažo saloną kada įsteigti pavyks? Labai norėčiau ir pati sau linkiu, kad tai pagaliau įvyktų“, – šyptelėjo Rima.

Trečiadienio vakarą dainininkė jokios puotos neruošė. Tačiau, kaip pati sako, visuomet būna taip, kad į svečius netikėtai užsuka artimiausi draugai. „Mėgstu švęsti tiek savo, tiek kitų gimtadienius. Man ši proga – labai graži. Manau, kad šventinė nuotaika lydės iki savaitės pabaigos, sekmadienį susitiksiu su šeima“, – kalbėjo dainininkė.