37-ąjį gimtadienį atšventęs Tadas Rimgaila: „Tėvystė mane stipriai pakeitė“

Tadas Rimgaila su žmona Liucina ir sūnumi Oskaru / Asmeninio albumo nuotr.
Tadas Rimgaila su žmona Liucina ir sūnumi Oskaru / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-07-23 08:59
AA

„Kai laiminga šeima, laimingas ir aš“, – portalui Žmonės.lt sako renginių vedėjas Tadas Rimgaila, šią liepą paminėjęs 37-ąjį gimtadienį. Prieš metus su žmona, desertinės „Liu Patty“ įkūrėja Liucina jis sulaukė šeimos pagausėjimo – sūnelio Oskaro, kuris, anot vyro, padarė jam didžiulę įtaką. Tadas tikina, kad sūnus stipriai pakeitė ne tik jį patį, bet ir požiūrį į darbą bei šeimą.

Vasara renginių vedėjui Tadui Rimgailai – pats darbymetis: viena po kitos seka šventės, kuriose jis svečiams stengiasi sukurti kuo įmanoma smagesnę ir jaukesnę atmosferą. Vis dėlto net ir sezono metu jis neapleidžia šeimos, kurią laiko didžiausiu savo prioritetu.

„Kiekvienais metais kažką pasikviesdavome į svečius, o šiemet pasakiau – važiuojam pailsėti prie jūros. Taip kelioms dienoms su šeima pabėgome į Palangą ir gimtadienį sutikau čia – atsipalaidavęs, mėgaudamasis geru oru“, – portalui Žmonės.lr pasakoja Tadas Rimgaila.

Tadas Rimgaila su sūnumi Oskaru / Asmeninio albumo nuotr.

Jis tikina: ši gimimo diena – kitokia nei įprastai. Prie šventės prisidėjo naujas šeimos narys – netrukus metukų sulauksiantis sūnus Oskaras.

„Šventėme trise su Oskariuku. Sutikti gimtadienį būnant tėčiu – nauja patirtis“, – šypsosi vyras ir Žmonės.lt pasakoja, ko į jo gyvenimą atnešė tėvystė.

Tadai, pastarieji jūsų metai – ypatingi. Pernai liepą su žmona Liucina susilaukėte sūnaus Oskaro, tad jau beveik metus mėgaujatės tėvystės džiaugsmais ir dorojatės su atsakomybės. Ko tėvystė jus išmokė?

Tėvystė mane stipriai pakeitė. Daugiausiai išmokau kantrybės, tačiau bendrai pajutau kažkokią pilnatvę, kurios net nemokėčiau apibūdinti. Vidinė būsena visomis prasmėmis tapo turtingesnė ir malonesnė. Jaučiuosi visai kitaip nei iki šiol (šypsosi).

Liucina ir Tadas Rimgailos su sūnumi / Silk & kisses nuotr.

Kokie didžiausi iššūkiai buvo vos gimus sūnui ir kokie yra dabar?

Manau, kad visi tėvai, kurie susilaukia vaiko, susiduria su tam tikrais iššūkiais. Būni įpratęs gyventi vienaip, o tada kažkas keliasi vidury nakties, nori valgyti, verkia ir nežinia, kaip jį nuraminti. Aplanko keistas jausmas, kai nebežinai, ką daryti.

Aišku, visa tai yra pereinama ir išmokstama, aš – ne išimtis. Lygiai taip pat, kaip visi tėvai, kasdien nuolat mokausi.

Su sūnumi ir žmona Liucina neseniai keliavote į Barseloną. Ne visi tėvai ryžtasi keliauti su kūdikiais, nes prisibijo galimų sunkumų. Kaip sekėsi jums?

Iš pradžių planavome keliauti į Italiją, tačiau ten su vežimėliu judėti sunkiau, tad galiausiai pasirinkome Barseloną. Aišku, nežinojome, kaip viskas bus. Natūralu, kad turėjome visokių baimių, bet jei atvirai, mums labai pasisekė su sūnumi. Viso skrydžio metu jis pramiegojo, o ten domėjosi naujais vaizdais. Lauke – puikus oras, tėveliai šalia, tad viskas ir jam, ir mums buvo gerai. Taigi, jei kažkas nerimauja dėl kelionės su kūdikiais, skatinu nebijoti ir pabandyti.

Tadas Rimgaila su žmona Liucina ir sūnumi Oskaru / Asmeninio albumo nuotr.

Esate paklausus renginių vedėjas, o vasara – pats veikliausias sezonas. Ar toks krūvis nevargina ir ar lieka laiko sau, šeimai?

Negaliu skųstis, vasara tikrai puiki, tačiau yra pasikeitęs vienas dalykas – išmokau ilsėtis. Seniau, grįžęs iš darbo, toliau galvodavau apie laukiančius renginius, o dabar viskas – atidirbu, grįžtu, apie nieką nebegalvoju ir atsiduodu šeimai. Taip ir jai randu laiko, ir pats puikiai pailsiu, nepervargstu, o tada galiu su naujomis jėgomis vėl kibti į darbą. Esu labai patenkintas, kad šeima mane to išmokė.

O ar pastarųjų metų įvykių kontekste žmonėms pavyksta linksmintis?

Nepasakyčiau, kad kažkas iš esmės pasikeitė, kažkokių kardinalių pokyčių nepastebiu. Man atrodo, kaip žmonės šventė, taip ir švenčia, viskas savo vėžėse. Normalu, kad jie nori susitikti su savo artimaisiais, pabendrauti ir gerai praleisti laiką.

Tadas Rimgaila / Asmeninio albumo nuotr.

Koks esate vedėjas – ar linksminatės kartu su svečiais, ar vis tik liekate rimtas, susikaupęs?

Tikrai nekalbu vien rimtomis temomis. Aišku, kai reikia, pabūnu ir rimtas, tačiau žmonės į šventę ateina pasilinksminti. Įsivaizduoju, ko iš vedėjo norėčiau savo šventėje ir pasiduodu tai jaukiai emocijai. Stengiuosi, kad būtų linksma, gera, smagu ir be prievartos. Manau, kad pasirinkęs šią kryptį einu geru keliu.

Ar yra šventė, kurią vesti mėgstate labiausiai?

Tiesą pasakius, neskirstau švenčių pagal tai, kuri man arčiau širdies. Visgi natūralu, kad vasarą daugiausiai dirbu vestuvėse ir man jos labai patinka, ypač – jei tai gražios, tradicinės šventės. Aišku, kalbu ne apie piršlio korimą, o apie šeimos židinio perdavimą ir tėvelių pasitikimą.

Tadas Rimgaila / Asmeninio albumo nuotr.

Gimtadienis – tinkama proga išsikelti tikslus ir pagalvoti apie svajones. Ko norite ir sau linkite jūs?

Nesidėlioju kažkokių gimtadieninių tikslų ir įsipareigojimų. Žinau, kad šiuo metu prioritetas man yra šeima – noriu, kad jiems viskas būtų gerai ir galėčiau jais pasirūpinti. Kai laiminga šeima, laimingas ir aš.

Tiesa, vienas iš sveikintojų paklausė, ko sau palinkėčiau. Negalvodamas atsakiau – daugiau rokenrolo. Labai noriu, kad visi gyvenime būtų labiau atsipalaidavę – gi tai labai faina (šypsosi).

Fotogalerija:

Liucina ir Tadas Rimgailos (45 nuotr.)
+39