39-erių aktorė Yvonne Orji prisipažino vis dar esanti nekalta: „Sulaukiu didelio spaudimo“

Yvonne Orji  / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Yvonne Orji / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-11-07 22:04
AA

Amerikiečių aktorė Yvonne Orji kai kuriuos gerbėjus pribloškė savo atvirumu – 39-erių moteris vis dar saugo savo nekaltybę.

Apie savo planus saugoti nekaltybę iki vestuvių aktorė pirmąkart prabilo 2017 metais. Tąkart Y.Orji teigė dar nesutikusi tinkamo vyro. Tiesa, nuo to laiko jau praėjo daugiau nei šešeri metai.

Rugsėjo pradžioje dalyvaudama amerikiečių aktorės, komikės Chelsea Handler tinklalaidėje „Dear Chelsea“, Y.Orji sulaukė tiesaus laidos vedėjos klausimo: „Ar vis dar esi nekalta?“.

„Esu“, – trumpai atsakė aktorė ir pridūrė, kad dėl šios priežasties turi daug susikaupusios energijos.

„Seksualinį piką pasieksi, kai pradėsi užsiiminėti seksu, taigi tau tikriausiai reikės poros vyrų“, – šmaikščiai Holivudo žvaigždei atšovė laidos vedėja Chelsea.

Yvonne Orji / Vida Press nuotr.

Vis dėlto 39-erių Y.Orji prisipažino, kad dėl sprendimo neturėti lytinių santykių iki vestuvių sulaukia nemažai nuostabų ir netgi spaudimo. Aktorė atskleidė, kad į ją patarimo kreipiasi net gerbėjos, priėmusios tokį pat sprendimą.

„Kas nutinka daugeliui susilaikančių moterų... Jos jaučiasi tarsi „The Scarlet Letter“ herojė: O kas, jei norės su manimi pasimylėti, arba ką man į tai atsakyti... O kas, jei jam nepatiksiu, kai pasakysiu, kad esu nekalta?“

Kino žvaigždė, kuri 2018-2019 metais susitikinėjo su krepšininku Emmanueliu Acho, pridūrė: „Sulaukiu tokio didelio spaudimo ir aš, iš tikrųjų, su tuo seniai susitaikiau. Tiesą sakant, vyrui nedera manyti, kad viskas, ko jis iš tavęs nori, yra seksas“.

Y.Orji teigė ir toliau lauksianti tinkamo vyro, su kuriuo norės sieti savo gyvenimą.