„4 Roses“ atlikėjai Akvilei Matukaitei pasipiršo krepšininkas Laimonas Kisielius

Akvilė Matukaitė ir Laimonas Kisielius / Asmeninio albumo nuotr.
Akvilė Matukaitė ir Laimonas Kisielius / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-01-01 21:22
AA

Grupės „4 Roses“ atlikėjai Akvilei Matukaitei (26) 2016-ieji prasidėjo itin įsimintinai – pirmąją naujųjų metų dieną jai pasipiršo širdies draugas, krepšininkas Laimonas Kisielius (30), praneša Žmonės.lt.

Apie įvykusias sužadėtuves Žmonės.lt patvirtino pati sužadėtine tapusi Akvilė, kuri dėkojo už sveikinimus ir džiaugėsi maloniomis permainomis asmeniniame gyvenime.

Prienų „Birštono Vytauto“ klube žaidžiantis Akvilės Matukaitės išrinktasis Laimonas mylimajai pasipiršo įteikdamas dailų sužadėtuvių žiedą ir paprašydamas jos rankos bei širdies.

Jau ketverius metus džiaugiamės vienas kitu, abejonių jau seniai nebuvo...

Žmonės.lt atlikėja pasakojo, kad jiedu pora – jau ketverius metus, todėl šis mylimojo žingsnis, nors ir tapo maloniu siurprizu, buvo lauktas ir svajotas.

„Viskas įvyko labai paprastai – šiąnakt pirmąkart likome nakvoti bendruose namuose, o ryte sulaukiau tokios malonios staigmenos... Abu negalime atsidžiaugti!“, – šypsojosi Akvilė.

Atlikėja prisipažino, kad artimieji taip pat jau nekantravo, kada gi pora susižadės. „Visi jau senokai laukė šitų žinių, ir mums abiems abejonių jau seniai nebuvo, tiesiog dabar buvo tinkamas metas – į naujus namus keliamės jau kaip sužadėtiniai“, – šypteli A.Matukaitė.

Akvilė Matukaitė ir Laimonas Kisielius (8 nuotr.)
+2