„4 Roses“ narė Akvilė Matukaitė bikinį renkasi pagal liekną figūrą: „Svarbu rasti tinkantį būtent tau“

„4 Roses“ narė Akvilė Matukaitė / Asmeninio albumo nuotr.
„4 Roses“ narė Akvilė Matukaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-10-04 12:42
AA

Vasarą portale Žmonės.lt sėkmingai gyvavusi rubrika „Žvaigždės bikinis“ įsibėgėjus rudeniui atsisveikina su skaitytojais iki kito šiltojo sezono. Jūsų dėmesiui – paskutinė šios rubrikos viešnia, merginų grupės „4 Roses“ narė Akvilė Matukaitė, paatviravusi apie savo maudymosi kostiumėlius.

„4 Roses“ narė Akvilė Matukaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Lieknu kūno sudėjimu galinti pasigirti atlikėja teigia niekuomet nesilaikiusi dietų ir vasaros sezonui besiruošiant rūpesčių niekada neturėjusi, todėl ir šią vasarą pajūryje demonstravo grakščias kūno linijas.

„Ar žiema, ar vasara – formų aš nekeičiu. Man net sunku kokį kilogramą priaugti, o žiemą to visai net norėtųsi, gal šilčiau būtų“, – juokiasi Akvilė.

Kalbėdama apie maudymosi kostiumėlius mergina atskleidžia, kad jų spintoje turi tikrai ne vieną: „Bikiniams neskiriu labai didelio dėmesio, bet, žinoma, džiaugiuosi radusi kokį išskirtinį ir jų turiu visai nemažai. Malonu sulaukti komplimentų iš aplinkinių ir pačiai jaustis gerai. Manau, kad svarbiausia atrasti tai, kas tinka būtent tau, kas paryškina privalumus ir paslepia trūkumus“.

„4 Roses“ narė Akvilė Matukaitė su bikiniu (4 nuotr.)
Asmeninio albumo nuotr.
+1

Į maudymosi kostiumėlių prekinius ženklus pati atlikėja teigia nekreipianti dėmesio, tačiau keletą žinomų firmų bikinių yra įsigijusi užsienyje.

„Renkuosi ne firmas, o maudymosi kostiumėlį. Žinoma, svarbu, kad atitiktų kokybės ir kainos santykis, taigi, norint patikusį bikinį dėvėti daugiau nei vieną sezoną, reikėtų nepagailėti kiek didesnės sumelės“ – šypteli A.Matukaitė.

Prisiminkite ir daugiau žinomų moterų su bikiniais – rubrikoje „Žvaigždės bikinis“.

Rubrikoje „Žvaigždės bikinis“ – karštos žinomų moterų nuotraukos su bikiniais (72 nuotr.)
+66