4 spalvos, tinkančios visoms ir net derančios tarpusavyje

Spalvos, tinkančios visoms / Vida Press nuotr.
Spalvos, tinkančios visoms / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-04-08 11:08
AA

Ar gali būti spalvos, kurios tinka visiems įmanomiems odos, plaukų ir akių atspalviams? Turiu omeny tikras spalvas – ne juodą / pilką / baltą ir net ne neutraliųjų būrelį. Šios keturios, ne per šiltos, ne per šaltos spalvos, įsitaisiusios savo spektro viduryje, atsparios sezoniškumui, tendencijoms ir tai įrodo gatvių pamaivos ir dizaineriai, niekada neapleidžiantys šio sėkmingo ketvertuko. Be to, kad tinka visiems, jos dar ir puikiai sutaria tarpusavyje.

Vyno-baklažano

Tamsi vyno, su violetinės užuominomis, kaip ir baklažano, yra universalūs, lengvai derinami raudonos atspalviai, kuriuos beveik galime laikyti neutraliais. Be įprastų neutralių ir achromatinių, ši spalva tiesiog skamba visų pudrinių, skaisčiai raudonų, rožinių, magentos, melsvų ir mėlynų spalvų kompanijoje.

Nausheen Shah / Vida Press nuotr.

Tūkstantmečio rožinė

Šviesi ir minkšta, dažnai ir su pilkšvais atspalviais, toli nuo persikų šiltumo, bet dar nepasiekusi šaltų tonų teritorijos. Derinimo atžvilgiu – viena taikiausių spalvų, o odai suteikia beveik kūdikiško gaivumo.

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Vandenyno mėliai

Anglų kalboje ji vadinama „Indian Teal“ – tamsi, gili mėlyna su žalių turkio atspalvių šiluma. Šios spalvos aksominis sodrumas yra magiškas: rudas akis, rusvus ir gelsvus tonus odoje ir plaukuose dar labiau sustiprina kontrasto principu, gilina mėlynas, pilkas ir žalias akis... Ši mėlyna gerokai šiltesnė nei neutralioji „navy“ mėlyna ir dažnai, priklausomai nuo apšvietimo, įgauna smaragdinių atspalvių.

Landiana Cerciu / Vida Press nuotr.

Tikra raudona

Pati raudoniausia raudona – tačiau be pipirinės raudonos aitrumo ir be aviečių šaltumo. Dažnai vadinama braškių raudona – tobulos šaltų ir šaltų tonų pusiausvyros spalva, kuri pastaraisiais metais dar ir labai madinga – magentos, skaisčios rožinės ir violetinės kompanijoje.

Kate Foley / Vida Press nuotr.
4 spalvos, tinkančios absoliučiai visoms (26 nuotr.)
+20