45-ąjį gimtadienį švenčianti Asta Pilypaitė po praėjusių metų išbandymų labiausiai sau linki sveikatos

Asta Pilypaitė / „SJ Photography“ nuotr.
Asta Pilypaitė / „SJ Photography“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-01-16 08:51
AA

Asta Pilypaitė atvira – pastarieji metai pateikė rimtą išbandymą jos sveikatai, tačiau dainininkė toliau sukasi tarp daugybės darbų ir šį šeštadienį savo 45-ąjį gimtadienį pasitinka su šypsena.

„Dabar turbūt kas trečio žmogaus problema – skydliaukė. Ir man pastarieji metai baigėsi operacija. Buvo stipriai sutrikusi hormonų veikla, – netikėtai Žmonės.lt prisipažino Asta Pilypaitė. – Tačiau dabar jau sveikstu. Viskas, žinoma, yra laiko klausimas, bet esu profesionalų rankose ir, tikiu, kad viskas bus gerai.“

Anksčiau atrodydavo tokie banalūs palinkėjimai: sveikatos, meilės, džiaugsmo. Dabar sveikatos palinkėjimą priimu suvokdama, ką tai reiškia.

Asta pasakojo, kad liga jai atvėrė akis ir dabar ji, kaip niekada anksčiau, rūpinasi sveikata.

„Kai gyvenime nesusiduri su sveikatos problemomis ir staiga tave jos užpuola, tada supranti, ką tai reiškia.

Dabar sveikatos palinkėjimą aš priimu visai kitaip, tiesiogiai. Anksčiau tai atrodydavo tokie banalūs palinkėjimai... sveikatos, meilės, džiaugsmo. O dabar šitą palinkėjimą priimu 100 procentų ir sąmoningai suvokdama, ką tai reiškia.“

Gerbėjo staigmena

Dainininkė prisipažino, kad šio gimtadienio proga jau buvo netikėtai nustebinta. Astos Pilypaitės muzikinės veiklos gerbėjas dar prieš gimtadienį nudžiugino ją dovanomis.

„Nuo užkietėjusio savo fano netikėtai gavau dovanų. Pradėjusi pakuoti radau keletą moteriškų priemonių. Labai nudžiugino. Jį žinau jau daug metų, jis labai aktyvus mano muzikos gerbėjas nuo pat mano karjeros pradžios“, – šypsosi moteris.

Asta Pilypaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Asta gimtadienį žada švęsti ramiai su artimaisiais: „Kai sako: „Ką darysi per gimtadienį?“ Tai aš atsakau: „darysiu sušius.“ Nieko ypatingo neruošiu, tiesiog sumaniau gaminti sušius namuose, kas užsuks, tas bus pavaišintas“, – juokėsi Asta.

Ji sako, dėl bėgančių metų nesukanti galvos: „Apie metus beveik negalvoju. Tik šįkart organizmas priminė apie save. Tačiau tikiuosi, kad viskas bus gerai.“

Nauji metai – nauji darbai

„Kaip tik po mano gimtadienio prasideda naujas projektas – jau trečią sezoną filmuojama laida „Dainuok mano dainą“. Dar negaliu ten dalyvauti pilna jėga dėl nesustiprėjusios sveikatos, bet vis tiek esu ten ir labai džiaugiuosi.

Buvau pagalvojusi, gal dar per anksti, gal galėjau palaukti kito sezono, bet ten tokia gera kompanija, smagūs, įdomūs žmonės – negalėjau atsisakyti ir atidėti. Kažkada laidoje būsiu vakaro šeimininkė, kai dainuos mano dainas, to labai laukiu, įdomu, kaip kiti interpretuos, kaip pateiks, pakeis mano muziką“, – Žmonės.lt pasakojo A.Pilypaitė.

Asta praėjusiais metais Lietuvos edukologijos universitete baigė pedagogikos bakalauro studijas ir dabar vis labiau įsisuka į naują veiklą – moko vaikus dainuoti.

„Kadangi esu perfekcionistė, matyt, ožiaragiams tai būdinga, jaučiau, kad kažko trūksta, tai pasipildžiau žinių bagažą. Dabar dirbu su dideliu malonumu. Su vaikais jau po truputį koncertuojame, darome įrašus. Anksčiau nesiryžau dirbti su mažais vaikais, o dabar atrandu save iš naujo, man tai labai patinka“, – džiugesio neslėpė A.Pilypaitė.

Asta Pilypaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Kadangi darbų vis daugėja, Asta sako, vos viską suspėjanti. Todėl ir gimtadienio proga sau linki ne tik daug sveikatos, bet ir stabilumo.

„Tikiuosi vientisumo, stabilumo savo gyvenime. Šiuo metu lakstau iš vienos vietos į kitą, daug veiklos. Anksčiau buvo paprasčiau – dainuodavau ir ruošdavausi koncertams, o dabar aš dar ir pedagogė. Tai norėtųsi, kad mano veikla taptų stabilesnė, priprasčiau prie tokio tempo, nes kol kas vos spėju. Bet juk viskas stos į vietas, nes dirbu su dideliu malonumu, – šypsosi dainininkė. – Na, palinkėsiu sau ir kuo daugiau džiaugsmų, jų niekada nebūna per daug.“

Astos Pilypaitės gyvenimo akimirkos (31 nuotr.)
+25