N-18 turinys
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
TAIP
NE

45-erių supermodelis Naomi Campbell socialiniuose tinkluose parodė savo nuogas krūtis

Naomi Campbell / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Supermodelis Naomi Campbell šią savaitę socialiniuose tinkluose paviešino atvirą savo nuotrauką, kurioje jos krūtys matosi visu gražumu.

Prie judėjimo „Free The Nipple“ (liet. išlaisvinkite spenelius) prisijungusi juodoji pantera sulaukė didžiulio gerbėjų palaikymo. Šis judėjimas skatina netaikyti dvigubų standartų vyrams ir moterims ir leisti publikuoti nuotraukas, kuriose matosi moterų speneliai.

Ši atvira Naomi Campbell nuotrauka „Instagram“ ilgai neužsibuvo – po pusdienio ji buvo pašalinta kaip neatitinkanti šio socialinio tinklo taisyklių.

Tuo tarpu „Twitter“ šią erotišką Naomi Campbell nuotrauką vis dar galima pamatyti – šis socialinis tinklas nėra toks griežtas nuogybių klausimu kaip „Instagram“.

Skaitykite daugiau