5 aksesuarai iš Milano mados savaitės, kurių ieškoti reikia jau dabar

Mada / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Kad nieko nepraleistumėte (ir turėtumėte laiko paieškoti podiumo analogų greitosios mados lobynuose). Visi šitie aksesuarai gros pirmuoju smuiku iki pat rudens!

1. Akiniai, primenantys aštuntojo dešimtmečio artefaktą – žėrintį rutulį, diskotekos pažibą. Blizgučiai, žvyneliai, gėlės, drugeliai – kuo daugiau, tuo geriau. Tai ne šiaip akiniai, tai optometrijos ir juvelyrikos meno kūriniai.

„Gucci“ / „Scanpix“ nuotr.

2. Auskarai, patys didžiausi, sunkiausi ir įspūdingiausi, kokius tik gali išlaikyti ausys. Sakoma, kad tokių esama net aussagų formos, bet gal verčiau prasidurti ausis?! Mados sekėjos juokauja: jei vakare ausų spenelius skauda – pasirinkote teisingai.

„Gucci“ / „Scanpix“ nuotr.

3. Barokiniai bateliai, kurių neatsisakytų net pati Marija Antuanetė: gėlėti, aksominiai, su įmantriomis prorėžomis ir dar įmantresniais kulnais. Ir dar avimi su blizgiomis kojinėmis, kaip gatvės stiliaus pavyzdžiuose.

„Gucci“ / „Scanpix“ nuotr.

4. Diržas, o dar geriau – diržas korsetas, suformuojantis taliją net ten, kur jos pradžioje nebuvo. Net „plus size“ modeliai įvertino jų privalumus. Ir – kad ir kaip keistųsi mada – smėlio laikrodžio figūra yra auksinis grožio standartas. Būkime gražios.

„Gucci“ / „Scanpix“ nuotr.

5. Mažytės rankinytės, į kurias vos telpa išmanusis telefonas. Raktus, lūpdažius ir piniginę teks susidėti kur nors kitur (pavyzdžiui, į didelę tokios pat formos rankinę!). Bet su tokia rankose niekaip neliksite nepastebėta.

„Gucci“ / „Scanpix“ nuotr.

Daugiau įdomių aksesuarų – albume!

Milano mados savaitės aksesuarai (21 nuotr.)
+15
Skaitykite daugiau