5 aksesuarai, paverčiantys paprastą apdarą šventiniu

Šventinis stilius / Vida Press nuotr.
Šventinis stilius / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2015-12-18 13:16
AA

Kalėdų ir Naujųjų metų laikotarpis – tos dienos, kai švenčių daugiau nei drabužių, tinkamų jose pasirodyti. Bent jau jei kalbame ne apie vakarėlių liūtę, o vidutines statistines mus. Išeitis paprasta – ne pulti į parduotuves, o kaitalioti aksesuarus prie tos pačios mažos juodos ir (dažniausiai) nepakeičiamos suknelės.

Maža to, ją galima vilkėti ir dieną ir labai paprastai pritaikyti vakarui. Jums tereikės: 

1.  Blizgios rankinės ir (ar) batelių 

Auksinių, sidabrinių, sendinto aukso, perlamutro – vien blizgesio galimi keli variantai. Dirbtinėje šviesoje jie išties sušvinta visų grožiu ir... apakinta blizgesio publika nė nepastebės akis, ką jūs ten dar vilkite. Metalizuoti aksesuarai tokie savarankiški ir universalūs, kad tiks prie bet kokio apdaro. Jei rinksitės ne beprotiškus aukštakulnius, vėliau juos lengvai įtrauksite į į kasdienį garderobą – metaliniai bateliai vis dar ant bangos – juos galima avėti net prie džinsų.

Aukštakulniai / Vida Press nuotr.

2.  Ryškaus vėrinio 

Jie madingi ne pirmą sezoną, tačiau patys papuošalai stipriai keitėsi. Šiandien aktualios grandinėlės ir grandinės, sluoksniuojamos ant kaklo keliais lygmenimis. Dar vienas variantas – vėl į madą grįžę perlai, tik modernios moterys derina juos su metalinėmis grandinėlėmis ir pakabukais. Blizgūs, akmenukais dekoruoti vėriniai, surišami kaspinu nugaroje – vis dar dėvimi. Vakarui pirmenybę teikite žėrintiems tonams – bižuterija atrodys nė kiek neblogiau nei tikri akmenys.  

Aukštakulniai / Vida Press nuotr.
Aukštakulniai / Vida Press nuotr.

3.  Ilgų kabančių auskarų 

Jei suknelė uždara ir aukšta apykakle, krūtinė dekoruota klostėmis ar vėrinys čia tiesiog netinka, o gal tokio nemėgstate, švenčių sezonui įsigykite kelias poras naujų auskarų. Tiks asimetriški, skirtingo ilgio, auskaras segamas per visą ausį – tokių dabar apstu net greitosios mados parduotuvėse. Dieninės derinimo taisyklės čia negalioja, tebūnie viskas ryšku ir blizgu. Prie auskarų nesisekite vėrinio, užtai kelios apyrankės tikrai tiks. 

Aukštakulniai / Vida Press nuotr.

4.  Raudonų ar kitų ryškių batelių 

Raudoni – be abejonės, labiausiai klasikiniai, kalėdiniai ir šventiniai. Bet gal jums drąsos ir pagundų spalva bus sodriai žalia ar safyro mėlio?! O šiaip seka aiški: pilkas, juodas, tamsiai mėlynas, rudas, baltas ar panašios neutralios spalvos drabužis – kaip fonas, padedantis išryškinti tuos batelius. Jei jūsų šio vakaro apdaras spalvotas – ryškūs bateliai irgi tiks, ypač jei jie atkartoja vieną iš spalvų. Ypatingas mados spygtelėjimas: nusagstyti atlasinius batelius segėmis. 

Aukštakulniai / Vida Press nuotr.
Aukštakulniai / Vida Press nuotr.

5.  Smagios delninės 

Kiekvienais metais visi greitosios mados ženklai pristato ką nors tokio – ir beveik iškart po Naujųjų metų tokie daikčiukai nukainojami. Būkite išmani: tuomet – pats laikas juos pirkti. Įdomios delninės su grandinėle, dekoruotos akmenukais ar siuvinėtos, iš satino (arba jį imituojančio audinio) gali atgaivinti bet kokį nuobodų ar rimtą derinį. Vėlgi, nesidrovėkite blizgėti ir kristi akis – kada, jei ne dabar, demonstruoti visą žvilgesį. 

Aukštakulniai / Vida Press nuotr.