5-asis „Lovely Mess“ gimtadienis: stilingos mamos domėjosi naujausiomis tendencijomis

5-asis „Lovely Mess“ gimtadienis / Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Reklama
AA

Ar dar pamenate, kuo kvepia vaikystė? Karamele, spragėsiais, cinamonu, vanile, cukraus vata... Tokie širdžiai mieli aromatai užliejo „Ogmios mieste“ esančios interjero studijos vaikams „Lovely Mess“ erdves. Čia susirinkusios šeimos ne tik kartu atšventė 5-ąjį studijos gimtadienį, mintimis sugrįžo į smagias neįpareigojančias dienas, bet ir susipažino su kvapniomis naujienomis.

Pastelinės spalvos ir modernus minimalistinis dekoras – tokios pastarųjų metų vaikų kambarių interjero tendencijos. Eklektiką vaikų kambariuose sukuria nebent mažųjų išmėtyti žaislai, o ir jie gali būti ne akį rėžiančių spalvų, o ramių tonų.

Tokioms tendencijoms pasidavė ir šventėje apsilankiusi dviejų vaikų mama, kosmetikos fabriko „Cosmoway“ bendraturtė Justė Pinkevičienė – jai svarbu, kad vaikų kambarių interjeras būtų preciziškai apgalvotas, o žaislai stilingai įsilietų į žaidimo erdves. Padėtų ne tik edukuoti, bet ir formuoti jų stilių: „Esu perfekcionistė, todėl ir vaikų stiliaus pojūtį lavinu nuo mažų dienų. Vaikų kambariuose vyrauja pilkos ir baltos spalvos, nevengiame ir juodos – ir ne tik gyvenamosiose erdvėse, bet ir aprangos detalėse. Tačiau tai visiškai nereiškia, kad vaikai negali rinktis ryškių drabužių ar žaislų, kurie jiems patinka. Gabrielius dar mažas, o štai Patricija dažnai mūsų klausia: „Ar tai – stilinga?“. Ir jos pačios akys dažnai krypsta prie ramesnių atspalvių drabužių ar žaislų.“

Renginio akimirka / V.Ovadnevo nuotr.

Žaismingos popietės šeimininkė, studijos „Lovely Mess“ ir vaikų žaidimų erdvės „Zuikių miestas“ įkūrėja Lauryna Glicienė šypsodamasi pasakojo, jog jau tradicija tapo kasmet ištikimiausius gerbėjus sukviesti į „Ogmios miestą“ ir pažerti staigmenų: šįmet ji nustebino ne tik dvigubai padidėjusiomis studijos erdvėmis, kuriose gausu stilingų baldų, žaislų ir drabužių vaikams, bet ir pristatė labai lauktą naujieną.

Kartu su alchemikais Lauryna sukūrė namų kvapą išdykusiai vaikystei – „Naughty Popcorns“. „Kadaise salono erdves kvėpinome labai man patikusiu aromatu, kurio gamyba nutrūko. Šitaip kilo idėja pačiai sukurti širdžiai mielą namų kvapą. Idėją inspiravo prieš kelerius metus Paryžiaus krautuvėlėje atrastas tamsaus stiklo flakonėlis, sklidinas panašių pustonių. Kruopščiai ištobulintas aromatas galiausiai pasiekė ir mūsų stilingus vaikystės namus“, – pasidžiaugė.

Netrukus pirmagimės susilauksianti laidų vedėja ir nuomonės formuotoja Dalia Belickaitė prisipažino, kad sunkiai praeina pro vaikams skirtų parduotuvių lentynas: „Būsimam vaikeliui labai ilgai nieko nepirkau, nes žinojau, kad kai jau pradėsiu, sustoti bus sunku – daiktai netilps į kambarį! – nusijuokia. – Bet dabar, kai jau finišo tiesioji, su vyru susirūpinome, kad pats laikas išsirinkti lovytę ir komodą. Negaliu atsispirti mergaitiškiems rūbeliams… Ir nebūtinai rožiniams, nors būsimo kūdikėlio kraitelyje išties karaliauja būtent ši spalva. Beje, ir mano garderobe natūraliai padaugėjo rožinių drabužių. Pastebėjau, kad labai gražiai tarpusavyje dera rudi ir kreminiai vaikiški drabužėliai, neutralūs žemės atspalviai.“

Renginio akimirka / V.Ovadnevo nuotr.

Keturių vaikų mama Vilma Javtokienė visuomet domėjosi mada ir interjero akcentais, todėl teisingą stiliaus pojūtį perduoda ir savo atžaloms. Vyriausioji dukra – penkiolikmetė Greta drabužius jau renkasi pati, o štai mažesnieji – Domas, Simas ir Smiltė mamos patarimų klauso labiau.

„Ir tai – ne visada. Trejų Smiltė turi labai tvirtą nuomonę ir kartais nesileidžia būti rengiama, kaip nori mama. Esu įsitikinus, kad jau vaikystėje reikia lavinti stiliaus suvokimą, padėti išmokti derinti drabužius, tuomet ir vaikams užaugus bus lengviau skoningai rengtis. Nors vaikų drabužinėje daugiausia vyrauja pastelinės spalvos, margaspalvių drabužių jie irgi turi – ryški apranga puikiai tinka šiltojo sezono metu“, – sako V.Javtokienė.

Renginio akimirka / V.Ovadnevo nuotr.
Interjero studijos „Lovely Mess“ 5-asis gimtadienis: stilingos mamos domėjosi naujausiomis tendencijomis (48 nuotr.)
+42

Skaitykite daugiau