5 avalynės tipai, kuriuos šį pavasarį ir vasarą nešios (beveik) visos

„Dior“ bateliai / Vida Press nuotr.
„Dior“ bateliai / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-04-01 10:03
AA

Norite būti madingos ir neatsilikti nuo tendencijų – čiupkite porą nesidairydamos (ir pasirauskite mamos spintoje – gali būti, kad laukia malonūs netikėtumai). O jei bijote sutikti porą avalynės sesių – nė nežiūrėkite į tą pusę!

Galima paaikčioti, kad šiemetiniai madingieji – toli gražu ne patogūs. Bet, antra vertus, kas draudžia žaisti priešingame lauke – rinktis ne tai, kas madinga, o tai, kas patinka jums. Arba paieškoti modelių, kuriuose dera ir viena, ir kita (pavyzdžiui, įsispiriamos basutės iš Rihannos kolekcijos „Fenty x Puma“, be abejonės, gražios, bet toli su jomis vargu ar nueisite; o štai kedai, regis, sukurti žingsniuoti aplink pasaulį).

Mes papasakosim, ką avi mados sekėjos. O, kaip visada, – spręsti jums.

Kaubojiški batai

Jie jau buvo madingi ir ne kartą. Ir apskritai, dora kaubojaus mergaitė visada turi savo batų spintoje porelę kitą atitinkamų batų, idealiai tinkančių prie boho stiliaus suknelių ir gundančių šortų. Betgi šiemet jais puikuojasi pati Gigi Hadid. Vadinasi, ir visoms kitoms reikės.

Gigi Hadid / Vida Press nuotr.

„Kitten heels“

Dar viena ne itin patogi, bet vis išlendanti tendencija. Net keista, kad kažkam prireikė ją ištraukti iš šeštojo dešimtmečio. Mados blogerės dosniai dalijasi kojų, apautų tokiais bateliais, asmenukėmis (ir vis tiek geriausiai jie tinka Ditai Von Teese.) Beje, ar žinote, kad pradžioje šie bateliai buvo skirti labai jaunoms merginoms, kurios dar tik mokosi vaikščioti aukštakulniais?

Sidabriniai batai

Pamiršote namie veidrodį ar išmanųjį telefoną su atitinkama programėle? Jei gerai nublizginsite savo naujuosius batus ir turite lanksčią figūrą, galite pasigražinti žiūrėdamos į juos. O jei rimtai, tai viena humaniškiausių vasaros tendencijų, juk modelis gali būti beveik bet koks, svarbu faktūra.

Balti aukštakulniai

Paveldas iš devintojo dešimtmečio. Jei jo nekenčiate (jau originali versija buvo siaubinga, o variacijos tema dar siaubingesnės), tai ir nekreipkite dėmesio. O jei norite būti labai madinga, pasitelkite visą humoro ir stiliaus jausmą. O gal vis dėlto konversai, a?

Žaidimai su kaspinais

Labiausiai kotiruojamos – jau minėtos „Fenty x Puma“ kolekcijos basutės (likučių dar galima rasti internetinėse parduotuvėse). Bet šiaip kaspinai – atlasiniai, šilkiniai ar aksominiai – šiemet visur. Tai yra, ant batų. Belieka išmokti juos dailiai surišti. Nuosaikus variantas – siauri odiniai raišteliai. Bet ilgi ir daug.

Niujorko gatvės stilius / Vida Press nuotr.