5 dalykai, kurių tikriausiai nežinojote apie Karlie Kloss

Karlie Kloss / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Visi garsesni modeliai patenka į kokius nors sąrašus: gražiausių, geidžiamiausių, seksualiausių. Karlie Kloss – taip pat. Tačiau ji kasmet įvardijama ir tarp įtakingiausių pasaulio moterų.

Karlie – tas retas atvejis, kai viskas yra „viename“: aukščiausios prabos modelis, žvaigždė, „auksinė mergaitė“, stiliaus ikona ir žmogus, darantis gerus darbus. O kad jos portretas būtų dar patrauklesnis, siūlome kelis epizodus iš Karlie gyvenimo.

Karlie Kloss / Vida Press nuotr.

1. Nuo 2012 m. Karlie draugauja su Joshua Kushneriu, kuris yra jaunas, protingas, gražus ir dar – milijonierius. Negana to, jo brolis Jaredas Kushneris yra vedęs Ivanką Trump ir turi su ja tris vaikus. Kitaip sakant, Karlie mylimasis yra Donaldo Trumpo anūkų dėdė. Ar šį faktą reiktų sureikšminti? Anaiptol. Kai vyko prezidento rinkimai, Karlie savo instagramo paskyroje palaikė Hillary Clinton. O ir Joshua neslėpė, kad nebalsuos už D.Trumpą, nors jo brolis aktyviai dalyvavo organizuojant pastarojo rinkimų kampaniją.

Karlie Kloss / Vida Press nuotr.

2. Maisto tema paprastai nelimpa prie modelių. Bet Karlie – išimtis. Ji valgo daug, visur prideda avokado ir čili dribsnių, pusryčiauja, pietauja, vakarieniauja kaip visi mirtingieji, tik gal – sveikiau, nes jos racione vyrauja baltymai ir daržovės. Rankinėje visada nešiojasi obuolių, migdolų, juodojo šokolado. Žodžiu, nebadauja.

Karlie Kloss / Vida Press nuotr.

Karlie instagramo paskyroje pilna fotografijų su jos kūrybos sriubomis ar salotomis, ir jos atrodo taip patraukliai, kad sekėjos iškart ima reikalauti receptų. Karlie apskritai kažkaip pamaldžiai vertina maistą. Žurnalistai kartais net sutrinka pamatę, kaip kavinėje ji, prieš išeidama, ištuština lėkštes ir paima tai, ko neišgėrė ar nesuvalgė.

Karlie Kloss / Vida Press nuotr.

Karlie jau penkerius metus turi savo vardo sausainius „Karlie’s Kookies“, kurie tiesiog neįkainojami. Jie – tikra energijos bomba, nepaprastai skanūs, negana to, yra be cukraus ir glitimo. Tai tokie avižiniai paplotėliai, prikimšti šviežių uogų, moliūgų ir linų sėklų, kuriuos kepant vietoj cukraus naudojamas medus, o vietoj kiaušinio ­– bananas. Žmonės noriai perka šiuos nepigius sausainukus, o pinigai už juos skiriami vaikų labdaros fondams.

Karlie Kloss / Vida Press nuotr.

3. Karlie – tobulas modelis. Bet net saulė turi dėmių. Pasirodo, mergina alergiška kūno blizgučiams. Tai išaiškėjo per vieną fotosesiją Londone. Karlie buvo išpurkšta, ir darbą teko nutraukti: ji sutino, prireikė medikų pagalbos. Na, o kitos kosmetikos ji tiesiog nemėgsta ir, jei tik yra galimybė (t. y. nedarbo valandomis), mergina nesidažo.

Karlie Kloss / Vida Press nuotr.

4. Geriausia Karlie draugė – dainininkė Taylor Swift. Jos susipažino per 2013 „Victoria’s Secret“ šou ir nuo to laiko yra neišskiriamos. Merginos taip džiaugėsi, radusios viena kitą, kad panašiai kirposi, vilkėjo panašius drabužius ir audringai rodė savo jausmus, kol vieną dieną pradėta kalbėti, kad abi yra lesbietės.

Karlie Kloss / Vida Press nuotr.

Dabar kalbos aprimo, bet draugystė niekur nedingo: jei tik Karlie turi laisvo laiko, skambina Taylor, nes, anot jos, nėra kitos merginos, su kuria ji galėtų taip pašėlti. Šiaip jau tokia garsenybių draugystė – gana retas atvejis.

Karlie Kloss / Vida Press nuotr.

5. Daug metų buvusi „Victoria’s Secret“ „angelu“, Karlie pati atsisakė šios garbės. Kodėl? Pritrūko laiko kompiuterinio programavimo studijoms. O viskas prasidėjo nekaltai. Kažkada modelis supavydėjo savo bičiuliui, „Instagram“ įkūrėjui Kevinui Systromui: kodėl jis gali sugalvoti tokį fantastišką dalyką, o ji – ne? Iš pradžių Karlie užsirašė į poros savaičių kursus, o paskui „sėdo ant adatos“: kurį laiką mokėjo už privačias kompiuterinio programavimo pamokas, vėliau įstojo į Niujorko universitetą.

Karlie Kloss / Vida Press nuotr.

Mergina net įsteigė stipendiją „Kode with Karlie“, kuri leido 21 merginai baigti tuos pačius dviejų savaičių kursus, įžiebusius modelio aistrą programavimui. O dabar su Karlie geriau nepradėti kalbos apie tai: ji gali užsivesti kelioms valandoms.

Karlie Kloss / Vida Press nuotr.
Skaitykite daugiau