5 garsenybių receptai, kaip sužavėti moteris

George'as ir Amal Clooney / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
George'as ir Amal Clooney / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2015-07-10 15:29
AA

Jie stilingi, protingi, turintys gerą humoro jausmą bei išlavintą skonį. Jie visuomet pasitempę, ir kas be ko, juos visuomet lydi gražiausios moterys. Kokia šių vyrų sėkmės paslaptis? Kaip jie sugeba užkariauti aplinkinių simpatijas? Štai penkių garsiausių pasaulio džentelmenų sėkmės receptai.


Džordžas Klūnis (George Clooney)

Aš netikiu laiminga pabaiga, bet tikiu laiminga kelione.

Prie altoriaus stovintis ir išrinktosios laukiantis Džordžas Klūnis – tokia, iki pasirodant Amal Alamuddin, buvo ne vienos moters svajonė. Džordžas – gyvas pavyzdys to, ką gali aktyvus gyvenimo būdas, išlavintas skonis, nuodugnus domėjimasis mokslo ir meno sritimis. Džordžas yra ne tik puikus aktorius, scenarijaus autorius, režisierius ir filmų prodiuseris, jis – aktyvus kovotojas už žmonių teises. Į savo darbą šis džentelmenas žiūri labai rimtai, tačiau į save – nelabai. Džordžas yra pagarsėjęs Holivudo išdaigininkas. Gal būtent šis rimtumo ir vėjavaikiškumo miksas taip traukia moteris? „Aš netikiu laiminga pabaiga, bet tikiu laiminga kelione“, – kažkada pasakė aktorius ir tai galima laikyti Džordžo gyvenimo motto.

Geras tonas pagal Džordžą Klūnį: tikrą džentelmeną puošia ne tik prabangus smokingas, bet ir tvirtos nuostatos.

Deividas Bekhemas (David Beckham)

Davidas ir Victoria Beckhamai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Aš labai užsispyręs žmogus ir manau, kad tai padėjo mano karjerai. Esu tikras, kad retkarčiais ir trukdė, bet ne per dažnai. Kai aš užsibrėžiu tikslą, net jei niekas manimi netiki, aš jį pasieksiu“, – yra pasakęs vienas gražiausių ir talentingiausių pasaulio sportininkų Deividas Bekhemas. Vyras, kuris ryžtingai siekia savo tikslo, be jokios abejonės, žavi aplinkinius. Žinoma, gera išvaizda irgi netrukdo. Pats Deividas kažkada pripažino, kad niekas jam stiliaus patarimų nedalija – jis tiesiog rengiasi kaip jam patinka, nesvarbu, ką kalba ir galvoja aplinkiniai.

Geras tonas pagal Deividą Bekhemą: tikrą džentelmeną puošia stiprus charakteris ir atsparumas kritikai.

Šonas Koneris (Sean Connery)

Davidas ir Victoria Beckhamai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kai kurie vyrai kasmet žavi vis labiau. Šonas Koneris – vienas iš jų. Aktorius ir žymus filantropas yra puikus pavyzdys, jog būti džentelmenu – gyvenimo būdas. Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II apdovanotas sero titulu, Š.Koneris tik įrodė, kad net sulaukęs garbaus amžiaus jis vis dar patenka į
įtakingiausių pasaulio vyrų sąrašus.

„Aš mėgstu moteris. Aš jų nesuprantu, bet mėgstu“

Mažai kas atsimena, kad aktorius karjeros pradžioje buvo dažnas vyrų grožio konkursų dalyvis, o sulaukęs 23-ejų rimtai svarstė apie profesionalaus futbolininko karjerą. Kaip ir daugelis to laiko aktorių, Šonas Koneris gyveno vargingai – dirbo teatro užkulisiuose, prižiūrėjo turtingų žmonių vaikus. Dabar aktorius turi vilą Graikijoje, o malūnsparnio aikštele dalijasi su Nyderlandų karaliumi. Panašu, kad nuoširdus darbas atsipirko. Kaip legendinis Džeimsas Bondas randa ryšį su moterimis? „Aš mėgstu moteris. Aš jų nesuprantu, bet mėgstu“, –kažkada juokais pasakė aktorius.

Geras tonas pagal Šoną Konerį: tikras džentelmenas savo sėkmę užsidirba pats.

Džonis Depas (Johnny Depp)

Davidas ir Victoria Beckhamai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sunkiai perprantamas chameleonas laukine romantiška prigimtimi. Tokiu sakiniu galima apibūdinti vieną paslaptingiausių Holivudo aktorių Džonį Depą. Tas paslaptingumas, drovumas ir jautrumas – savybės, dėl kurių prie Džonio nuolat būriuojasi moterys. Ar žinojote, kad Džonio Depo šeima per
gyvenimą pakeitė 20 gyvenamų vietų? Be to, kai aktoriui buvo 15 metų, jo tėvai išsiskyrė. Tai suformavo klajoklišką ir jautrią asmenybę. „Žmonės sako, kad aš priimu keistus sprendimus, bet man jie nėra keisti. Aš darau tai, kas man yra artima. Vienintelis dalykas, su kuriuo negaliu susitaikyti – kai man klijuojamos etiketės“, – sako garsus vyras. Vien savo pasirodymu kambaryje sugebantis prikaustyti visų dėmesį, Džonis Depas žino, kada reikia parodyti savo talentus, o kada elgtis santūriai.

Geras tonas pagal Johnny Depp‘ą: „Jei ko nors galima pasimokyti iš mano veiklos, tai kad būti kitokiu yra gerai“.

Rajanas Goslingas (Ryan Gosling)

Davidas ir Victoria Beckhamai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kaip sužavėti šiuolaikinę damą? Atsakymą į šį klausimą bene geriausiai žino aktorius Rajanas Goslingas. Tarp jo mylimųjų – gražiausios kino aktorės Sandra Bulok, Reičel Makadams ir seksualioji Eva Mendes. Panašu, kad aktoriui maišyti darbą su asmeniniu gyvenimu – ne problema. Gyvenimo drauges R.Goslingas pakeri tiesiog filmavimo aikštelėse.„Jei aš kuo nors ir traukiu moteris, tai greičiausiai dėl to, kad aš daugiau klausau nei kiti vyrai“, – pripažino garsus aktorius, režisierius ir verslininkas. Svarbiausias vyro džentelmeniškumo įrodymas – prieš kelerius metus aktorius iš po pravažiuojančio automobilio ratų išgelbėjo gatve žingsniuojančią moterį.

Geras tonas pagal Rajaną Goslingą: nors į jį nukreiptos viso pasaulio akys, tikras džentelmenas mato, kas dedasi aplinkui.