5 grupės „Freaks On Floor“ muzikinės inspiracijos

„Freaks On Floor“ / Asmeninio albumo nuotr.
„Freaks On Floor“ / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2016-07-05 15:59
AA

Visiems gerai pažįstamos grupės „Freaks On Floor“ vokalistas Justinas Jarutis ir būgnininkas Rokas Beliukevičius apkeliavo ne vieną pasaulio kampelį ir užkariavo daugybės klausytojų širdis. Vaikinai prisimena grupės susikūrimo pradžią 2007 metais, kuomet buvo didelis noras kurti ir daug nežinomybės. Tačiau šiandien jie nebegali sustoti – tobulėti toliau jiems padeda muzika, kuri kiekviename žingsnyje lydi juos.

„Grupė susikūrė iš didelio noro groti roko muziką kartu. Viskas prasidėjo nuo noro ir perėjo iki pirmo koncerto, po kurio sustoti nesinorėjo“, – grupės istorija dalinasi Justinas Jarutis. Kur ten norėsis sustoti, kai sėkmė lydi kiekviename žingsnyje, o pergales skiniesi įvairiuose muzikos apdovanojimuose.

Devynerių metų istoriją skaičiuojančios grupės nariai neslepia, kad komandoje dirbti nelengva. Visgi bendradarbiauti kuriant labiausiai padeda pagarba vienas kitam, kiekvienos idėjos išklausymas ir apsvarstymas.
„Idėjos kūriniams ir koncertams mums kyla daug dirbant. Tik įdedant visą save galima sukurti kažką nepaprasto“, – sako grupės būgnininkams Rokas, o jam pritaria ir Justinas.

Jau tris albumus išleidusi grupė savo atsidavimą muzikai išreiškė ir tatuiruotėmis – grupės pavadinimą bei simbolį išsitatuiravo ir Justinas, ir Rokas. „Meilę galima parodyti įvairiais būdais“, – neabejoja Justinas.

Meilę savo klausytojams jie išreiškia dalindamiesi ne tik savo kuriama muzika, bet ir įvairiausiomis naujienomis socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. „Turime iš kiekvieno koncerto ar renginio gerbėjams iškart perduoti žinią, nesvarbu kur bebūtumėm“, – sako grupė. Negalintiems būti kartu jie gyvai transliuoja koncerto ištraukas, dėkoja už koncerto metu „nurautą stogą“ – taip mobilaus interneto privalumais naudojasi „Freaks On Floor“ grupė.

Anot atlikėjų mobilusis internetas gelbėja net ir darbinėse situacijose: „Būna, kad kažkuriam iš mūsų į galvą šauna nauja melodija. Tuomet jis ją įrašo ir kitam iškart persiunčia internetu. Taip grupės nariai, net ir būdami atskirai, gali kurti kartu.“

Šiandien su savo gerbėjais ir tais, kurie, kur bebūtų – keliautų prie jūros, lauktų eilėje ar ilsėtųsi prie ežero – įkvėpimo ieško internete, grupės „Freaks On Floor“ nariai dalinasi 5 dainomis, kurios pasakoja istoriją apie grupės gyvenimą:

Anot kūrėjų, šią dainą galima laikyti „Freaks On Floor“ pradžia. „Kai sukūrėme grupę, šį video turbūt žiūrėdavom kiekvieną dieną norėdami pasikrauti energijos, kurti ir dirbti kaip galima produktyviau. Jis simbolizuoja rokenrolą, kuriuo mes gyvename kiekvieną dieną.“

„Save A Prayer“ – tai daina, kurios atlikėjai klausosi prieš koncertus. Ji jiems padeda susikaupti ir nusiteikti geram koncertui.

„Šis „Rolling Stones“ gabalas yra kelionės daina. Ar važiuotumėm į koncertą ar tiesiog į studiją kurti naujos dainos – „Beast of Burden“ labiausiai patinka klausytis automobilyje.“

„Future Islands“ gabalas yra mūsų surfinimo gabalas. Kiekvieną kartą atvažiavę prie jūros su banglentėmis jį užsileidžiam. Tarsi išgertum super vitaminų ir galėtum gaudyti bangas visą dieną be pertraukos.“

„Jei užsileisi šį video ryte tik atsikėlęs – diena bus tobula. Duodam ranką nukirsti.“