5 mylėti savo kūną įkvepiantys modeliai, kuriuos verta sekti „Instagram“

Gisele Bundchen, Katie Willcox ir Karlie Kloss / ©Instagram/gisele, katiehwillcox, karliekloss nuotr.
Gisele Bundchen, Katie Willcox ir Karlie Kloss / ©Instagram/gisele, katiehwillcox, karliekloss nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2015-12-06 11:15
AA

Tikriausiai perskaičius žodį „modeliai“ prieš akis iškart iškilo labai lieknų, aukštų, jaunų merginų paveikslas. Nebūtinai. Gyvename tokiu laiku, kai gražiai gali atrodyti bet kokio amžiaus ir sudėjimo moteris.

Pristatome penkis sėkmingus modelius, turinčius gausų sekėjų būrį „Instagram“, kurie, nepriklausomai nuo to, kokio ūgio, svorio ar amžiaus būtų, kultivuoja sveiką gyvenimo būdą ir daugybę moterų įkvepia stengtis priimti save tokias, kokios yra.

Karlie Kloss, 3,6 mln. sekėjų

Supermodelis Karlie Klos šiuo metu yra pasiekusi tikrą populiarumo piką. Nors yra labai liekna ir tvirta, to mergina pasiekia ne badaudama, o sveikai maitindamasi ir sportuodama. Karlie puikiai žino, kad rūpinimasis savo kūnu – sielos šventove – turėtų būti prioritetas. Labiausiai ji mėgsta fitnesą ir viename interviu teigė, kad karjerą padarė dėl to, kad gali ir nori judėti. 

Ashley Graham, 827 tūkst. sekėjų

Ashley buvo pati pirmoji iš vadinamųjų plius dydžio modelių, kuri papuošė garsaus žurnalo „Sports Illustrated“ viršelį. Nuo 12 metų dirba modeliu, yra dažnai matoma viešojoje erdvėje, reklamose, žurnaluose ar ant podiumo. Jos figūringas kūnas yra žinutė visoms moterims, kad galima puikiai atrodyti nešiojant ir didesnio dydžio drabužius. Ashley pasitiki savimi, daug mankštinasi, kad būtų sveika ir graži. Paaugliams mokykloje ir moterims visame pasaulyje ji pasakoja apie teigiamą požiūrį į kūną ir meilę sau.

Katie Willcox, 53,6 tūkst. sekėjų

Katie sudėtingoje modelių industrijoje ragina pozityviai žiūrėti į savo kūną, dėl to įkūrė modelių agentūrą „Natural Models Management“ ir kompaniją „Healthy Is The New Skinny“. Moterys skatinamos ne siekti standartų (kurie, pripažinkime, ne visoms yra pasiekiami), o lavinti savo kūną taip, kad jaustųsi gerai ir sveikai. Nepriklausomai nuo to, kokio dydžio drabužius nešiotų ir kaip atrodytų jų figūra. Pati Katie daugiau nei dešimtmetį yra žymus plius dydžio modelis.

Christy Turlington, 358 tūkst. sekėjų

Christy – vienas garsiausių Naomi Campbell ir Kate Moss kartos supermodelių. Daugiau nei dvidešimt metų ji rūpinasi savimi, periodiškai valo organizmą, domisi kūno ir proto harmonija, praktikuoja jogą vidinei ir išorinei ištvermei lavinti, bėgioja. Filantropė Christy 2010-aisiais įkūrė ne pelno siekiančią organizaciją „Every Mother Counts“, besirūpinančia, kad kiekviena nėščioji ir gimdyvė jaustųsi sveika ir saugi.

TAIP PAT SKAITYKITE: 7 plaukų stilistai, kuriuos verta sekti „Instagram“ tinkle

Gisele Bündchen, 6,9 mln. sekėjų

Tai vienas žymiausių visų laikų topmodelių. Giselei daug metų priklauso titulas „The Body“ (angl. kūnas) . Ir pozicijų ji, net išėjusi „į pensiją“, neužleidžia. Tad kodėl ji šiame sąraše? Nes labai palaiko iniciatyvą, kad moterys turi mylėti ir gerbti savo kūną. Gisele seniai praktikuoja jogą, reguliariai mankštinasi ir įkvepia viso pasaulio moteris tai daryti ne (tik) dėl lieknesnio kūno, bet ir dėl geresnės savijautos. Ji taip pat yra Geros valios ambasadorė, moterų kampanijos „I Will What I Want“ ambasadorė.