5 Nicole Kidman stiliaus paslaptys

Nicole Kidman / „Scanpix“ nuotr.
Nicole Kidman / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-10-03 09:01
AA

Šiemet jai suėjo 50. Tačiau Nicole Kidman pelnytai gali būti vadinama ne tik viena gražiausių, bet ir stilingiausių moterų.

Ji aukšta ir liekna, o aristokratiškos laikysenos išmoko turbūt dar ankstyvoje vaikystėje, kai būdama ketverių ėmė lankyti baleto pamokas.

Šiemet Emmy apdovanojimų ceremonijoje ji ir vėl sužavėjo daugybę savo gerbėjų. Tiesa, pikti liežuviai ėmė pulti aktorę, neva savo kalboje ji padėkojo dabartiniam vyrui Keithui Urbanui bei vaikams, bet nieko neužsiminė apie savo įvaikius. Tačiau aktorės buvęs vyras Tomas Cruise'as, kaip ir įvaikiai, priklauso scientologų sektai, kuri uždrausta daugelyje šalių, ir jie su aktore jokių ryšių nepalaiko.

Beje, būtent po skyrybų sušvito aktorės žvaigždė. Jos stilius vertas dėmesio, nes gali būti įkvėpimo šaltiniu ir toms, kurios negali džiaugtis aukštosios mados kūriniais. Daugelį panašių drabužių ne viena iš mūsų turi savo spintoje. Na, išskyrus tas nuostabias dizainerių sukneles...

1. Klasikinis stilius. Aktorė dažnai renkasi klasikinio stiliaus kostiumėlius ar sijoną pieštuką. Ir dalyvaudama televizijos pokalbių laidoje, ir skubėdama į dalykinį susitikimą ji atrodo paprastai, tvarkingai. Šviesių, pastelinių spalvų drabužiai atrodo iškilmingiau, jaunina ir net mažos detalės gali suteikti išskirtinumo.

Nicole Kidman / „Scanpix“ nuotr.

2. Maža juoda suknelė. Taip, tai dar vienas mėgiamas garsiosios aktorės drabužis. Tik Nicole net ir su ja niekada neatrodo nuobodžiai. Aktorė turi gražius plaukus ir juos prižiūri, todėl minimalistinis drabužis yra fonas, kuriame išryškėja tobula šukuosena ir makiažas.

Nicole Kidman / „Scanpix“ nuotr.

3. Moteriškumas. Nicole nebijo pabrėžti savo moteriškumo. Nėriniai, švelnūs, prie kūno prigludę audiniai, pastelinės spalvos ir gėlių raštai. Juk nieko nauja! Tačiau daugeliui moterų tai atrodo nepraktiška, sentimentalu ar net senamadiška. O ar ne per dažnai su džinsais einame net ten, kur labiau tiktų suknelė? Nicole yra brandi moteris ir nesistengia atrodyti kaip paauglė ar berniūkštis. Ir todėl laimi dar daugiau simpatijų.

Nicole Kidman / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

4. Tinkamas modelis. Vienoms tinka prigludusios suknelės, kitoms oversize džemperiai ar mini sijonai. Nicole žino, kas jai tinka, ir nesistengia daug eksperimentuoti.

Tiesi, ilga, prigludusi suknelė vienas mėgstamiausių jos drabužių net iškilminguose renginiuose. Galima spėti, jog aktorė šį modelį renkasi ir dėl patogumo, nes nereikia bijoti, jog ne laiku pasirodys daugiau nei reikia nuogo kūno ar fotografai užfiksuos suklupusią ant ilgo šleifo.

Skirtingi audinių raštai, siuvinėjimai, spalvos ir išskirtiniai papuošalai neleidžia tokį pasirinkimą vadinti nuobodžiu ar įprastu.

Nicole Kidman / „Scanpix“ nuotr.

5. Objektyvus savęs vertinimas. Nicole žino, kokios spalvos ir modeliai jai tinka. Ir todėl renkasi tuos, kurie geriausiai atskleidžia jos grožį. Tačiau ji nebijo pasirodyti ir be makiažo. Juk tikrasis grožis yra sveikata.

Aktorė stengiasi saugoti odą nuo tiesioginių saulės spindulių, sveikai maitintis ir daug judėti. Ir todėl net įžengusi į šeštą dešimtmetį atrodau įspūdingiau už daugelį jaunų, vakarėliuose šėlstančių, žvaigždučių. Net dėvėdama paprastus marškinėlius ji atrodo gerai! Ir visai nesibaimina, kad tokią ją pamatys milijonai gerbėjų ir kritikų.

Nicole Kidman „Pirelli“ kalendoriuje / Vida Press/Peter Lindbergh/„Pirelli“ nuotr.

Kviečiame peržiūrėti mūsų galeriją ir galbūt pasisemti įkvėpimo iš Nicole Kidman.

Nicole Kidman (67 nuotr.)
+61