5 svarbiausi žiemos pirkiniai pagal stilistę Giedrę Anužytę

Stilinga kasdien su MONTON
Stilinga kasdien su MONTON
Šaltinis: Projekto partnerio remiamas turinys
2017-11-30 15:43
AA

Žurnalo „LAIMA“ mados redaktorė Giedrė Anužytė drabužių parduotuvėse lankosi kone kasdien. Įgudusia profesionalės akimi ji medžioja įdomius, sezono mados tendencijas įkūnijančius daiktus, kurie vėliau puošia žurnalo puslapius ir mados fotosesijų herojus.

Paklausta, kokius pirkinius ji rekomenduoja šią žiemą, stilistė išskiria penkis elementarius, bet pravarčius daiktus, kurie padės lengvai susikurti naujus ar atnaujinti jau turimus derinius. Juos ji atrado „Monton“ parduotuvėje.

Giedrė Anužytė / Vido Černiausko nuotr.

Oversized pūkinis paltas

Svarbiausias šio sezono pirkinys, žinoma, yra paltas. Madingiausias šį sezoną – didelis pūkinis. Šiltas, tarsi patalai pūkinis paltas vienareikšmiškai yra must have. G. Anužytės favoritas „Monton“ kolekcijoje – paltas, margintas klasikiniu žąsų kojelių raštu. Šiam raštui redakcijoje merginos suteikė naują vardą – „skaliko dantys“.

Didelį pūkinį paltą stilistė rekomenduoja derinti ne tik su laisvalaikio drabužiais. Prie jo tinka ir klasikinio stiliaus kelnės ar sijonas.

„Monton“ drabužiai / Gamintojo nuotr.

Masyvus megztinis margintas pynėmis

Tai dar viena šilta ir patogi žiemos tendencija. Tačiau tai nereiškia, kad jaukus stambiomis pynėmis megztas ar platus didelis megztinis labiausiai tinkamas laisvalaikiui ant sofos.

„Ne. Ne. Ne. Šį sezoną masyvus megztinis yra kertinis stiliaus elementas. Ir derinami jie ne tik prie siaurų, keletą sezonų karaliavusių skinny kelnių, – sako stilistė. – Masyvų megztinį drąsiai derinkite prie ilgo šilkinio ar nėrinių sijono. Tinka jis ir prie dailaus trapecijos formos sijonėlio.“

„Monton“ drabužiai / Gamintojo nuotr.

Pasak stilistės, toks derinys – sunkus viršus ir grakšti apačia – padės subalansuoti figūrą. Trapecijos sijonas vizualiai palengvins sunkesnius klubus ar šlaunis, figūrai pridės grakštumo ir moteriškumo.

Giedrės favoritas „Monton“ kolekcijoje – trumpas pilkas sijonas su įdomia pridėtine kišene. Sijonas turi metalizuotų gijų, todėl puikiai tinka ir šventiniams deriniams kurti.

„Monton“ drabužiai / Gamintojo nuotr.

Ryškios spalvos

Stilistė pastebi, kad lietuvės vis dar linkusios saugiai pasislėpti po tamsiomis spalvomis. Todėl drąsina moteris atrasti spalvas. Ryškūs drabužiai – puikus būdas kompensuoti gamtoje vyraujančią žiemos pilkumą. Spalvos pakelia nuotaiką ne tik dėvinčiajai, bet ir aplinkiniams. Šį sezoną ypač madingos burgundiško vyno, tamsiai žalia, o artėjant šventiniams sezonui į pirmą planą grįžta klasikinė raudona.

„Raudona suknelė, švarkelis, golfo tipo megztukas po suknele ar švarkeliu – galimi visi variantai. Ruduo bei žiema neturėtų atgrasyti ir nuo spalvų ir ekspresyvių raštų. Juos šį sezoną siūlė ir patys prašmatniausi pasaulio mados ženklai. Vienas tokių atspindžių „Monton“ kolekcijoje – suknelė, marginta klasikinį „Gucci“ mados namų raštą primenančiais motyvais. Vilkint tokią – aplinkinių žvilgsniai garantuoti“, – sako G. Anužytė.

„Monton“ drabužiai / Gamintojo nuotr.

Elegantiškos plačios kelnės

Vienas saugiausių sezono pirkinių – plačios elegantiškos kelnės. „Drįsčiau paprieštarauti, kad plačios kelnės labiau tinkamos biurui ir oficialiam stiliui, – sako G. Anužytė. – Plačias kelnes derindamos su stilingais aukštakulniais atrodysite puošniai ir prabangiai, o su sportiniais bateliais – susikursite elegantišką laisvalaikio (smart casual) stilių. Plačios kelnės yra universalus drabužis, kuris akimirksniu suteikia elegancijos. Tai, beje, yra ir viena ryškiausių mados tendencijų.“

„Monton“ drabužiai / Gamintojo nuotr.

Kailiniai aksesuarai

Stilistė G. Anužytė atkreipia dėmesį į šiuo metu madingus kailinius aksesuarus. Ji pataria rinktis kepures, apykakles, masyvius šalikus ir ypač – masyvias kailines kumštines pirštines. Jos puikai dera ne tik prie žaismingų pūkinių paltų, bet ir prie klasikinių vilnonių.

„Tai paprastas būdas atnaujinti jau pabosti spėjusį paltą, susikurti naują stilingą įvaizdį. Ir, beje, apsaugoti rankas nuo šalčio“, – sako stilistė.

Svarbiausi žiemos pirkiniai su „Monton“ (25 nuotr.)
+19