5 vyrus įkvepiančios mūzos požymiai

Švytinti moteris / Fotolia nuotr.
Švytinti moteris / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2015-03-08 09:00
AA

Sakoma, kad už sėkmės paukštę pagavusio vyro visada stovi jį įkvėpusi moteris. Mūzos nebūtinai sparnus išaugina menininkams ar mokslininkams: kartais jų rankose pražysta ir koks apkerpėjęs viengungis – tiesiog gražu pažiūrėti. Tad pasitikrinkime – mūzos mes ar ne?

Ji mėgaujasi savimi

Be jokių kompleksų ir perdėto kuklumo. Ji patenkinta savo išvaizda, nesriūbauja dėl celiulito, kelių papildomų kilogramų (nes taip dar gražiau), nesinervina dėl to, kad neatitinka kažkieno sugalvotų kriterijų. Ji nesijaučia kažkieno, ypač vyrų nuskriausta, nes žino savo vertę. Save mylinčios moterys visada traukia kitų akis – tai ne kokia užsispazmavusi pupytė papūstomis lūpomis ir varlės žvilgsniu, kuris išduoda, kad ji niekada nebus savimi patenkinta, net jei persidirbs save nuo galvos iki kojų.

Ji pasitiki vyrais

Dažniausiai tos, kurioms vis išsprūsta frazė, kad visi vyrai „tokie“, nemyli savęs ir nepasitiki savimi. Jei savimi nepasitiki – kitame visada įžiūri potencialų priešą, kuris esą tik ir nori tave apgauti ir palikti. Jei moteris patenkinta savimi ir ją supančiu pasauliu, ji su dėkingumu priima viską, ką jai siunčia likimas, nes tiki, kad Visata jai siunčia jos vertas gėrybes. Ir pačius puikiausius vyrus. Tad jei rypuosite: „Man visad pasitaiko visiški kvėšos“, desertui gausite dar vieną tokį. Kuris savo bjaurumu pranoks visus buvusius.

Ji – ramybės ir jaukumo puoselėtoja

Vyrui (kaip ir moteriai) labai svarbu, grįžus namo iš kasdienių karjeros grumtynių, nusimesti visą kovos amuniciją. Su savo žmogumi norisi būti visiškai atsipalaidavusiam. Namai – mūsų ramybės, o ne kovų, kas už ką viršesnis, uostas. Jei to uosto nerandama namie, ieškoma kitur – taip veikia mūsų savisaugos instinktas. Nes vieta, kurioje būni pats su savimi ir kurioje pasisemi energijos, mūsų gyvenime neišvengiamai privalo egzistuoti.

Taip pat skaitykite: 8 gyvenimo pamokos, kurias išmoksite po skyrybų

Ji su dėkingumu priima vyro pagalbą

Pati blogiausia moters taktika tokia: „Aš pati! Nelįsk!“ Taip, ji pati moka, sugeba, nusimano – niekas nesiginčija. Bet atsisakydama siūlomos pagalbos ir neprisiversdama jos paprašyti net tada, kai labai reikia („Aš stipri – pati išsiversiu!“), ji neleidžia vyrui pasijusti tikru vyru, neleidžia jam savimi rūpintis, globoti. O tuo pačiu neskatina vyro dideliems darbams. Nes juk viskas, kad sukuriama vyrų, yra dovana mums, moterims.

Taip pat skaitykite: Vyro patirtis: 12 sėkmingos santuokos pamokų

Ji nesistengia būti tuo, kuo nėra

Ji neneigia savo moteriškumo, leidžia sau būti savimi ir nesivaikyti visuomenės primetamų vertybių. Jai nesvarbu, kad jos pomėgiai ar gyvenimo būdas neatitinka primetamo standarto, jai neskauda galvos, kad ji nevažiuoja slidinėti į kalnus ir neprakaituoja sporto klube, treniruodama pilvo presą – jei jai įdomu piešti fraktalus, mokytis puokščių komponavimo meno ar vaikščioti į keksiukų kepimo kursus – ji tai ir daro, nekreipdama dėmesio, kas ką pagalvos ir feisbuke pakomentuos.

Ir siūlome kartoti mantrą. Džiaugiuosi, kad esu Moteris. Kad galiu laisvai reikšti nuomonę. Kad galiu jausti, liesti ir kvėpuoti. Kad galiu nuspręsti, noriu vaikų ar ne. Kad galiu keliauti ar svajoti atsigulusi ant sofos. Esu laiminga, myliu save, savo brangius žmones ir gyvenimą. Tikiuosi, kad kasdien vis kažko naujo išmokstu ir padarau bent vieną darbą, kuris kuria pasaulį geresnį ir gražesnį.

Esu Moteris, ir tuo labai patenkinta. Noriu įkvėpti ir kitas moteris pamilti save, išdrįsti keistis ir kasdien vis labiau pasitikėti savimi – laisva, energinga, kūrybinga ir mylinčia asmenybe.