50 darbui tinkamų klasikinių derinių, inspiruotų vyrų mados savaitės

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-26 07:00
AA

Po šventinio šurmulio laikas pakabinti blizgančias sukneles į spintą ir grįžti į darbą. Dažnai laikotarpis po švenčių nėra pats optimistiškiausias: žiema dar tik įpusėjo, apie pavasario garderobą galime tik dūsaudamos pasvajoti. Kažkokia stiliaus skaistykla – žieminių drabužių pirkti nebesinori, vasariniams dar per anksti (nors dvieilį švarką išpardavimuose pagriebti praverstų – tokie drabužiai neturi galiojimo laiko ant etiketės).

Daugelis mūsų vertiname klasikinį ir elegantišką stilių, tiksliau, tai, į ką šiuo metu nukreiptas visas mados gerbėjų dėmesys – vyrų mados savaitei ir jos svečiams. Klasikinis vyriškas stilius yra visada patikimas, nes stabilus – ryškia pečių linija vilnos paltai ir švarkai, struktūriškos kelnės, marškiniai, merinosų vilnos kardiganai; klasikiniai audiniai – tvidai, plonų dryželių, windowpane langelių vilnos; fetrinės skrybėlės ir t. t.

Vyriškas garderobas per mados istoriją keitėsi minimaliai, yra elegantiškas, teikiantis galios ir pasitikėjimo.

Pernille Teisbaek ir Jeanette Friis Madsen / Vida Press nuotr.

Galerijoje – stilingiausi gatvės pamaivų deriniai: nuo oversize, tarsi iš mylimojo spintos nukosėtų minkštų paltų, plačių kelnių iki juvelyriško preciziškumo konstrukcijų švarkų, nuo klasikinių atspalvių ir raštų iki stiprių spalvų derinių. Visa tai – nepabėgant iš vyriško garderobo rėmų.

Darbui tinkami klasikiniai deriniai, inspiruoti vyrų mados savaitės (50 nuotr.)
+44