51-erių serialo „Kalnietis“ aktorius Stanley Kirschas rastas negyvas

Stanley Kirschas rastas/Vida Press nuotr.
Stanley Kirschas rastas/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-01-15 08:00
AA

Aktorius Stanley Kirschas rastas negyvas savo namuose Los Andžele.

Geriausiai aktorius buvo žinomas iš TV serialo „Kalnietis“, kuriame net šešiuose sezonuose (1992-1998 metais) vaidino vieną iš pagrindinių vaidmenų, tačiau taip pat yra suvaidinęs ir epizodinį vaidmenį žymiajame TV seriale „Draugai“.

Stanley Kirschas vaidybos mokė ir kitus. Los Andžele jis kurį laiką dirbo su pradedančiaisiais aktoriais.

Į jo namus atvykus paramedikams buvo konstatuota mirties priežastis. Spėjama, kad aktorius iš gyvenimo pasitraukė pats.

„Tragiškai netekome mūsų mylimo Stano Kirscho sausio 11-ąją“, – buvo rašoma oficialiame aktoriaus feisbuko puslapyje. Jo žmona taip pat dėkojo už siunčiamą užuojautą bei palaikymą šiuo visiems sunkiu metu. „Dabar negaliu visiems atsakyti į žinutes, laiškus ir skambučius, tačiau visas jas skaitau. Jaučiuosi apsupta meilės ir rūpesčio – dėl to esu dėkinga kiekvienam iš jūsų“, – sakė ji.

Stanley Kirschas rastas/Vida Press nuotr.

TV šou „Kalnietis“ feisbuke jo kūrėjai taip pat išreiškė užuojautą.

„Visos „Kalniečio“ serijos be Stano Kirscho būtų buvusios žymiai nykesnės“, – rašė jie. 

„Kiekvienos serijos filmavimo metu Stanas įnešdavo juoko ir jaunatviško entuziazmo. Nors jo vaidintas personažas ir negalėjo prisiminti 1800-ųjų, kaip pagrindinis serialo herojus, tačiau Stano vaidintas veikėjas augo pats iš savęs kiekvienoje serijoje ir visa tai – tik Stano dėka.“

Aktorius vaidino ir seriale „Draugai“ – tiesa, vaidmuo buvo epizodinis: jis įkūnijo vienos iš pagrindinių veikėjų, Monikos, jauną vaikiną, kuris jai melavo apie savo amžių.

Stanley Kirschas iki pat savo paskutinių dienų padėdavo būsimiems aktoriams tinkamai pasiruošti savo pirmiesiems vaidmenims.