52 metų italų choreografijos žvaigždė laukiasi dvynių: būsimas tėtis – 27-erių šokėjas

Veronica Peparini ir Andreasas Mulleris / Vida Press nuotr.
Veronica Peparini ir Andreasas Mulleris / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-11-21 08:21
AA

Socialiniuose tinkluose daugiau nei milijoną sekėjų turinti choreografė, šokėja bei šokio mokytoja Veronica Peparini ir šokėjas Andreasas Mülleris jau kitais metais taps tėvais. 52-ejų garsenybė ir 27-erių jos širdies draugas neslepia džiaugsmo ir atskleidžia daugiau detalių apie ypatingą laikotarpį.

Romoje gimusi V.Peparini, dirbusi su tokiomis pramogų pasaulio žvaigždėmis kaip Luciano Pavarotti, Kylie Minogue, Ricky Martin, Robbie Williams, šiuo metu sau leidžia šiek tiek atsikvėpti. Žinoma moteris, su vyru dalyvavusi italų televizijos „Canale 5“ pokalbių laidos „Verissimo“ filmavime, prisipažino šiuo metu išgyvenanti dvynių laukimo džiaugsmą.

„Mums reikėjo šiek tiek pagalbos, bet mes tai padarėme. Mes laukiame dvynių. Vardai? Vittoria, Alice, Eva, bet galutinai mes dar nepasirinkome. Tačiau vienas dalykas aiškus: naudosime dvigubą pavardę Müller-Peparini. Mums tai labai rūpi“, – teigė V.Peparini ir Andreasas Mülleris.

Žinoma pora televizijos laidos filmavime neslėpė emocijų.

„Šeima plečiasi, nemaniau, kad tai įmanoma. Man jau beveik penktas mėnuo, keturi su puse mėnesio. Dar seniau galėjau slėpti savo pilvą. Dabar nebegaliu, – šypsojosi choreografė. – Jie yra dvyniai, mano amžiuje tai nebuvo lengva.“

Būsimas tėtis A.Mülleris tikina jau kurį laiką jautęs, kad gims mergaitės.

„Kartais pagalvodavau apie berniukus, bet tikiu likimu ir paskutiniu laikotarpiu kiekvieną kartą, kai prieidavau prie mažų mergaičių, iškart tarp mūsų užsimegzdavo ryšys. Lyg mergaitės ateitų pas mane. Matote, taip turėjo įvykti ir aš labai džiaugiuosi. Tai gyvenimas, tu negali būti nelaimingas“, – mintimis dalijosi šokėjas.

Tuo metu garsi moteris neslėpė, kad šiek tiek nerimavo dėl to, kaip į žinią reaguos jos du vaikai iš praėjusių santykių, tačiau jų reakcija šokėją nustebino.

„Namuose tai pasakėme prieš savaitę. Jau turiu du vaikus ir nežinojau, kaip tai priims mano tėvai. Iš karto pranešėme Andreaso šeimai, nes žinojome, kad jo tėvai bus labai laimingi pirmą kartą tapę seneliais. Kita vertus, mano mintyse buvo šioks toks siaubas. Bet mano artimųjų reakcija mane pradžiugino. Dėl dukros jaudinausi mažiau, nes ji visada manęs apie tai klausdavo, bet mano 16 metų sūnus mus nustebino iškart teigiamai priėmęs naujieną – dėl to patyriau tikrą džiaugsmą, nes jaučiuosi saugi. Jaučiamės stiprūs, kai šalia yra visa šeima“, – mintimis dalijosi V.Peparini.

Būsimas tėtis, šokėjas Andreasas Mülleris nestokoja džiaugsmo, jog turės vaikų su V.Peparini.

„Nors man 27 metai, aš labai džiaugiuosi, kad esu su 52 metų moterimi ir galiu tai daryti su ja. Ne tapti tėvu, o kartu su ja tapti tėčiu dviem mažoms mergaitėms“, – sakė Andreasas Mülleris.

Vyras teigia visada norėjęs būti jaunu tėvu.

„Turėjau norą tapti tėvu. Niekada nenorėjau žengti šio žingsnio per vėlai. Noriu gyventi kartu su jais. Noriu būti tėčiu ir draugu. Jaučiuosi kaip tėtis. Aš jau atkreipiau dėmesį į šeimos sampratą“, – džiugiai kalbėjo šokėjas.

Žinoma pora socialiniame tinkle „Instagram“ taip pat pasidalijo bendra nuotrauka ir mintimis apie dukrų laukimą.

„Svajojome apie dar puikesnę ateitį kartu, bet niekada nesitikėjome, kad mūsų gyvenimą dar labiau užpildys dvi princesės. Mama ir tėtis laukia jūsų ir nekantrauja mylėti labiau už viską“, – jautriai rašė pora.

Choreografo Giuliano Peparini sesuo Veronica Peparini seniau buvo ištekėjusi už šokėjo Fabrizio Prolli, su kuriuo susilaukė dviejų vaikų Daniele ir Olivios. Nuo 2018 m. ji palaiko ryšius su šokėju Andreasu Mülleriu, su kuriuo susipažino dalyvaudama projekte „Amici“.