55-ąjį gimtadienį Antonio Banderasas sutiko mylimosios Nicole Kimpel glėbyje

Antonio Banderasas ir Nicole Kimpel / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Antonio Banderasas ir Nicole Kimpel / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-08-10 20:06
AA

Antonio Banderasas šiandien, rugpjūčio 10-ąją, mini 55-erių metų jubiliejų. Gimimo dieną aktorius sutiko kartu su širdies drauge investicijų konsultante Nicole Kimpel (34 m.) savo gimtojoje Ispanijoje.

Gimimo dienos išvakarėse Antonio Banderasas kartu su mylimąja dalyvavo paties organizuojamame kasmetiniame labdaros pokylyje „Starlite Gala“ Marbeljos kurorte.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kylie Jenner 18-ojo gimtadienio proga iš mylimojo dovanų gavo naujutėlaitį „Ferrari“

Puikiai nusiteikusi pora noriai pozavo fotografams ant raudonojo kilimo – Antonio Banderasas buvo pasipuošęs juodu smokingu, o jo žavioji palydovė vilkėjo sidabro spalvos žvyneliais dekoruotą suknelę.

Antonio Banderasas ir Nicole Kimpel labdaros pokylyje „Starlite Gala“ (5 nuotr.)
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
+2

Kartu su Antonio Banderasu renginyje dalyvavo ir jo mylimosios sesuo Barbara Kimpel, su kuria aktorius taip pat mielai pozavo fotografams.

TAIP PAT SKAITYKITE: Antonio Banderasas ir Melanie Griffith už 9,9 mln. dolerių parduoda vilą kalnuose

55-ąjį gimtadienį šiandien švenčiantis Antonio Banderasas tik liepos mėnesį oficialiai išsiskyrė su aktore Melanie Griffith – vienintelės jo dukters Stellos motina. Santuokoje 18 metų pragyvenusi pora apie skyrybas pranešė prieš metus. Netrukus po to Antonio Banderasas užmezgė santykius su minėtąja investicijų konsultante Nicole Kimpel.

Antonio Banderasas ir Melanie Griffith / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.