6 basučių tendencijos 2018 vasarai

Basučių tendencijos / Vida Press nuotr.
Basučių tendencijos / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-05-13 09:50
AA

Jei jau išdrįsom ištraukti kojas iš ugsų ir net kokį nagą nusilakuoti, smalsu, į kokias basutes tas pėdas sukišti? Liepą ieškoti basučių bus per vėlu – lietuvišką vasarą gali netekti jų apsiauti, tad dabar pats metas pasidomėti madingiausiomis ir populiariausiomis didmiesčių gatvėse ir ant podiumo. Aktualiausios vasaros tendencijos nenutolusios nuo žieminių – balta, bjauriosios tendencijos, madingos spalvos ir... skaitykite toliau.

Rankdarbiai

Tvarumo ir ekologiškumo problema madoje verčia ieškoti išeičių – ne tik sąmoningų, bet ir estetiškų. Rafijų pluošto, pintų odos atraižų, megztų ir suraišiotų muko šlepečių ir basučių tendencija yra viena populiariausių gatvėje, tarp individualių dizainerių, nepaisant to, kad ant podiumų – tik šmėstelėjo.

Anna Borisovna / Vida Press nuotr.

Stačiakampėmis nosimis (ir užkulniais)

Septintojo dešimtmečio estetika – stačiakampių nosių ir kulniukų-kaladėlių – ne tik nesitraukia, nors jos gerbėjai susiskirstę į du prieštaraujančius frontus. Tad, jei smailios nosys, kaip ir birkenstokų ortopedinės – niekaip neįsipaišo į garderobą, ten pretenduoja stačiakampės.

„Dries Van Noten“ / Vida Press nuotr.

Tėčio basutės ir dar su kojinėmis

Tėčio basutės, nuo „Teva“, „Birkenstock“ iki „Rick Ovens“ kvazi-monstrų basučių-sportbačių ir „Christopher Kane“ brilikais nusegiotų neopreno kroksų hibridų, yra vienareikšmiškai dominuojanti tendencija ant podiumo ir gatvėje. Taisyklių laužymas yra privalomas šiuolaikinių tendencijų elementas, tad jei tikėjote, kad kojinės su basutėmis yra ne, jokiu būdu, tai atsiras tūkstančiai, (sėkmingai) mėginančių parodyti atvirkščiai. Tegyvuoja išlaisvinančios bjauriosios tendencijos!

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Rožinės

Skanios pastelinės spalvos yra beveik klasikinė vasaros tendencija, o rožinės ir kitų pastelinių spalvų basutės derės tiek mėgstančioms kontrastingą stilių (militaristinis kombinezonas + rožinės basutės), tiek harmoningą moterišką. Gėlynai, taškai, dryžiai, langiukai geresnės avalynės kompanijos šią vasarą nesulauktų.

„Marco De Vincenzo“ / Vida Press nuotr.

Dekoruoti

Nors gucciškos tendencijos pamažu traukiasi nišinių vartotojų link, tačiau dekoro ekscesas aksesuarų kategorijoje yra aktualus, kaip ir iki tol. Didelės sagtys, aplikacijos, spindintys stikliniai akmenys ir karoliukai puošia tiek elegantiškas, tiek sportines basutes.

Batai / Vida Press nuotr.

Balti

Baltų aulinukų, buvusių populiariausiais žiemą gatvėje, tendencija taip pat išlieka aktuali – visuose jau minėtuose basučių stiliuose. Balta visada suteikia grynumo ir modernumo, o jei neaišku, kas tiks prie derinio – balta šią problemą visada išspręs.

2018 m. vasaros basučių tendencijos (28 nuotr.)
+22